Barbie Filminin Hamile Yıldızı Eşiyle Görüntülendi

Barbie Filminin Hamile Yıldızı Eşiyle Görüntülendi
Barbie filminin başrol oyuncusu Margot Robbie anne olmaya hazırlanıyor. Uzun yıllardır Tom Ackerley ile evli olan oyuncunun belirginleşen göbeği dikkatlerden kaçmadı.

2013 yılında "Aşk Uğruna" filminin setinde tanışıp arkadaşlıkları aşka dönüşen Margot Robbie ve Tom Ackerley, 2016'da Avustralya'nın Byron Körfezi'nde dünya evine girmişti. Uzun süredir birlikte olan çift, şimdi bebek müjdesiyle gündemde.

barbie-filminin-yildizi-margot-robbie-hamile-17498833-4895-m.jpg

BELİRGİN GÖBEĞİYLE DİKKAT ÇEKTİ

Margot Robbie, Hollywood'un en çok konuşulan isimlerinden biri haline gelmiş, son olarak Barbie filmindeki başarısıyla dikkatleri üzerine çekmişti. Şimdi ise güzel oyuncu hamile. Daily Mail'e konuşan yakın kaynaklar, çiftin bebek müjdesini doğruladı. Margot'un hamileliği, eşi Tom Ackerley ile çıktığı tatilde netlik kazandı. Karnı belirginleşen oyuncu, göbeğini açıkta bırakan kıyafetiyle dikkatleri üzerine topladı.

Dünya çapında ünlü olan Margot Robbie henüz hamileliğiyle ilgili resmi bir açıklama yapmadı. Oyuncunun hayranları ve magazin dünyası, çiftin bu mutlu haberiyle sevindiğini ifade ediyor.