Ödül, ayağına geldi!

Ödül, ayağına geldi!
AACTA Ödülleri’nde en iyi film dahil dört ödül kazanan Russell Crowe, ödülünü Los Angeles’ta aldıİlk yönetmenlik denemesi ‘Son Umut’ filmiyle Avustralya’nın Oscar’ı olarak bilinen AACTA Ödülleri’nde en iyi film...

AACTA Ödülleri’nde en iyi film dahil dört ödül kazanan Russell Crowe, ödülünü Los Angeles’ta aldı

İlk yönetmenlik denemesi ‘Son Umut’ filmiyle Avustralya’nın Oscar’ı olarak bilinen AACTA Ödülleri’nde en iyi film dahil dört ödül kazanan Russell Crowe, ödülünü Hollywood’da yapılan törende Nicole Kidman’dan teslim aldı.

Büyük kısmı Türkiye’de çekilen ilk filmi ‘Son Umut’la (The Water Diviner) büyük başarı kazanan Russell Crowe, AACTA Ödülü’ne birkaç gün gecikmeyle kavuştu. Geçen hafta Sydney’de yapılan ve Yılmaz Erdoğan’ın da en iyi yardımcı erkek oyuncu ödülünü aldığı törene katılamayan Crowe, ödülünü Los Angeles’ta aldı.

RUSSELL ESPRİLERİYLE KIRDI GEÇİRDİ

Heykelciği yakın arkadaşı Nicole Kidman’ın elinden alan Crowe, esprileriyle ünlü yıldızı hayli güldürdü. Çekimleri devam eden ‘The Nice Guys’ filminin seti nedeniyle ülkesindeki törene katılamadığını belirten Oscar’lı aktör, yaptığı konuşmada ilk yönetmenlik deneyiminde böyle bir başarıya ulaştığı için çok mutlu olduğunu belirtti.