Hakan Taşıyan'ın durumu ağır

Hakan Taşıyan'ın durumu ağır

Sanatçı Hakan Taşıyan'ın rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldığı bildirildi. Yapılan açıklamada, Taşıyan'ın organ nakline ihtiyacı olduğu ifade edildi.

Sanatçı Hakan Taşıyan, rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Taşıyan’ın Twitter hesabından yapılan duyuruda, sanatçının durumunun ağır olduğu ve organ nakline ihtiyacı olduğu belirtildi. Yapılan açıklamada, “Kendisini tekrar aramızda görmek için destek lazım, destekleriniz bekliyoruz” denildi.

ekran-resmi-2020-10-20-16-55-36.png

Karaciğer ve böbrek yetmezliği var

Hakan Taşıyan'ın yakın arkadaşı Taner Solak, Taşıyan'ın rahatsızlığına ilişkin Odatv'ye konuştu. Solak, Taşıyan'ın sağlık sorunlarının hiç duyulmasını istemediği ancak acil organ nakline ihtiyacı olduğu için açıklamak zorunda kaldıklarını ifade etti.

Solak şöyle konuştu:

“Klip çekimimiz vardı. Bir gün önce, ayağının ağrıdığını söyledi, ancak klip çekimini zor da olsa tamamlayabildik. Bu olaydan önce de yüzü, vücudu şişiyordu, ‘hızlı bir şekilde kilo alıyorum’ diyordu.

Karaciğer ve böbrek yetmezliği olduğu söylendi. Sağlık sorunlarının duyurulmasını hiç istemez. Bu nedenle bu konuda hiç yardım istemedi. Açıklama yapmak durumunda kaldık, çünkü Hakan Taşıyan’ın acil bir şekilde organ nakline ihtiyacı var. Bu tedavinin de çok yüksek maliyetlerde ameliyatlar olduğunu öğrendik. Devlet büyüklerimizden ve sevenlerinden destek bekliyoruz”