Yeliz Yeşilmen, o fotoğrafla ilgili konuştu: Atlet Türk erkeğinin milli üniformasıdır

Yeliz Yeşilmen, o fotoğrafla ilgili konuştu: Atlet Türk erkeğinin milli üniformasıdır
Oyuncu Yeliz Yeşilmen, verdiği röportajda sosyal medya hesabından paylaştıktan sonra çok konuşulan o fotoğraf hakkında konuştu.DOĞUM GÜNÜ SÜPRİZİYeliz Yeşilmen, eşi Ali Uğur Akbaş’a doğum günü sürprizi yapmış, yatağa...

Oyuncu Yeliz Yeşilmen, verdiği röportajda sosyal medya hesabından paylaştıktan sonra çok konuşulan o fotoğraf hakkında konuştu.

DOĞUM GÜNÜ SÜPRİZİ

Yeliz Yeşilmen, eşi Ali Uğur Akbaş’a doğum günü sürprizi yapmış, yatağa götürdüğü kahvaltının fotoğrafını Instagram’da paylaşmıştı. Ali Uğur Akbaş’ın atletli hali günlerce konuşuldu. Hatta o fotoğraf yüzünden Yeliz Yeşilmen ile Deniz Akkaya birbirlerine girmişti.

"DUŞ ALIRKEN YADA SEVİŞİRKEN FOTOĞRAF MI PAYLAŞTIK?"

Yeşilmen, Posta’ya verdiği röportajda konuya açıklık getirdi. Kendisini eleştirenlere de şu sözlerle sitemde bulundu: “Eşim atletli diye nedense birilerine dert oldu o fotoğraf. Ne yani, duş alırken ya da sevişirken fotoğraf mı paylaştık? Ne bu gürültü hiç anlamadım. Bütün gün bir problem yoktu. Herkes paylaşımı çok sempatik buldu. Ta ki o akşam Deniz Akkaya o yorumla fotoğrafı paylaşana dek.

"ATALARIMIZDAN KALMA..."

Eşimi etrafındakiler gaza getirince, o da benim üstüme yürüdü tabii! Deniz Akkaya yüzünden az daha kadına şiddete maruz kalacaktım! Şaka yapıyorum. Eşim kızdı. Ama ben de fotoğrafı kaldırmadım. Tarihteki bütün ünlülerin, siyasetçilerin atletli halini Ali'ye gösterince duruldu. Atatürk'ün bile atletli fotoğrafı var. Kaldı ki atlet Türk erkeğinin milli üniformasıdır. Atalarımızdan kalma. Atlet altına pijama hâlâ halk arasında çok yaygın! Utanılacak bir şey değil.”

ALİ UĞUR AKBAŞ, YELİZ YEŞİLMEN'E ÇOK KIZMIŞ

Yeşilmen’le birlikte röportaja katılan Ali Uğur Akbaş da fotoğraf sonrasında yaşadıklarını şöyle anlattı: “Valla atletli resmimizi koydu, duman olduk. Fotoğrafı o kadar kullandılar, o kadar istismar ettiler ki, evde bile artık ceketimizle, kravatımızla oturuyoruz. Pijama giymeye dahi çekiniyoruz.”

Etiketler :