Tuğba Özay: O odada kalsaydım şu an sizinle konuşamıyor olurdum

Tuğba Özay: O odada kalsaydım şu an sizinle konuşamıyor olurdum
Şanlıurfa'da sanatçıların da bulunduğu otelde yangın çıktı. Yangından Nevzat Soydan, Hamiyet ve Benhur etkilenirken Tuğba Özay'ın son anda otel değişikliği yaptığı ortaya çıktı. Özay, "O odada kalsaydım şu an sizinle konuşamıyor olurdum" dedi.

Şanlıurfa'da aralarında manken Tuğba Özay ile şarkıcılar Nevzat Soydan, Hamiyet ve Benhur'un katıldığı düğünde otel odasında yangın çıktı. Yangın iftaiye ekipleri tarafından söndürüldü.

Son dakika otel değişikliği yaptığını söyleyen Tuğba Özay, "O odada kalsaydım şu an sizinle konuşamıyor olurdum. Yangın felaketini çok iyi bilen bir insanım, bu konuda deneyimliyim. Normalde ben yangın çıkan otelde kalacaktım fakat diğer oteldeki dostlarım beni çağırınca değişiklik yaptım. Ben düğünde sahne alıp şahit oldum. Her şey çok güzeldi sanatçı arkadaşlarım vardı. Asistanım oda kartlarımızı getirdi ama ben son anda karar değiştirdim. Ben çıktıktan sonra bizim kalacağımız odada ve yandaki odada yangın çıkıyor. Yanan odalarda biz kalacaktık, 115 ve 116 numaralı iki oda ben ve asistanımın kalacağı odaydı. Eğer o dumanda, o odada kalsaydım muhtemelen şu anda sizinle konuşamıyor olurdum. Allah korudu bizi. Geçen sene de aynı olayı yaşamıştık, tekrardan aynı olayı yaşamam çok ilginç. Resmen yangınla bir imtihanda gibi hissediyorum kendimi, herkese çok geçmiş olsun” dedi.

yangindan-kurtulan-tugba-ozay-o-odada-kalsaydim-su-an-sizinle-konusamiyor-olurdum-1391-dhaphoto4.jpg

Olayın yaşandığı otelde sahne alan şarkıcı Benhur, “Önemli olan bir cana bir şey olmaması. Çok üzücü bir andı. Bu olumsuz tablonun oluşması bizi üzdü. Korku dolu saatler yaşadık. Sanatçı arkadaşlarımız çok kötü durumdaydı. Hala ben o etkiyi yaşıyorum. Allah bir daha göstermesin” ifadelerini kullandı.

Öte yandan itfaiye ve polis, yangının çıkış nedeninin belirlenmesi için çalışmasını sürdürüyor.

Kaynak:DHA