Söz 70. Bölüm fragmanı! Söz son bölüm

Söz 70. Bölüm fragmanı! Söz son bölüm! Söz 70.Bölümüyle Pazartesi 20:00'de Star'da...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00

Söz 70. Bölüm fragmanı! Söz son bölüm! Söz 70.Bölümüyle Pazartesi 20:00'de Star'da...

Tolga Sarıtaş, Deniz Baysal ve Sarp Akkaya’nın başrollerinde yer aldığı Söz dizisi, Star TV ekranında 18 Şubat Pazartesi akşamı izleyicilerle 70. bölümüyle buluşacak. Dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak? 18 Şubat Pazartesi akşamı ekrana gelecek olan Söz dizisi 72. bölümünden 2. fragman yayınlandı. Yeni detaylar da ortaya çıktı.

Savcı Derya, Yavuz hakkındaki gerçeği öğrenmek istiyor. Gazeteci Linda ile Yavuz’un ne ilişkisi var? İşte bu soru Derya’nın içine kurt düşürdü. Yavuz, tamirhaneye döndü ama kimseyi bulamıyor. Her şey toplanmış. Ateş, timden arkadaşlarıyla karşılaşıyor. Ateş’in geçmişi hatırlayıp hatırlamayacağı merakla bekleniyor. Videodan dizinin yeni bölümünden önemli detayları izleyebilirsiniz.

70. bölümden detaylar şöyle:

Linda’nın Yavuz hakkında söyledikleri Derya’yı derinden etkiler. İçinde barındırdığı şüpheleri iyice gün yüzüne çıkan Derya, gerçeğin peşine düşmekte kararlıdır. Linda tarafından çok zor bir durumun içine sokulan Yavuz ise Linda’ya karşı hamle için harekete geçer.

Samet’in evine düzenlenen operasyonun ardından Samet’in bulaştığı pis işler Melisa ile Keşanlı’nın arasında mesafe girmesine neden olur. Sami’nin de alınmasının ardından Seda’nın ifadesi büyük önem kazanır. Fakat Seda’nın konuşmasını engellemek için eski işbirlikçiler de devreye girecektir.

Kurulması planlanan terör devleti için Dragan ve Linda hazırlıklarını hızlandırır. Fakat ellerinde bulundurdukları terör örgütlerini uluslararası alanda meşrulaştırmak için kurdukları plana Tim karşı mücadelesini sürdürecektir.

Karabatak’ın izini bulmak için çıktığı yolda, aşkı uğruna büyük bedeller ödemek zorunda kalan Nazlı ise kendisini Ateş’e hiç olmadığı kadar yakın bulacaktır.

Linda, Yavuz hakkındaki iddialarını kanıtlayacağını söyleyip Derya’yı buluşmaya ikna eder. Eline geçen kanıtlarla Derya büyük bir şok yaşayacaktır.

Yapım: Tims&B Productions

Yönetmen: Yağız Alp Akaydın

Yapımcı: Timur Savcı & Burak Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Nükhet Özel

Senaryo: Ethem Özışık, Hakan Bonomo, Ercan Uğur

Müzik: Atakan Ilgazdağ

Sanat Yönetmeni: Erol Taştan

Görüntü Yönetmeni: Cihan Yeşiltarla

Oyuncular: Tolga Sarıtaş, Deniz Baysal, Meriç Aral, Nihat Altınkaya, Sarp Akkaya, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Doğukan Polat, Atsız Karaduman, Ece Çeşmioğlu, Genco Uzak, Nil Günal, İlayda Ildır, Yağmur Ün.