Haber Giriş: | Haber Güncelleme: 14.06.2021 01:32

Sedat Peker sessizliğini 24 saat sonra bozdu...

Bir süredir haber alınamayan ve ailesinin 'can güvenliğinden endişe ediyoruz' dediği Sedat Peker, sosyal medya hesabından paylaşım yaptı. Dubai polisi ile görüştüğünü ifade eden Sedat Peker: "Hakkımda birçok suikast ihbarı olduğunu bana ilettiler" dedi.

Bir süredir sosyal medyada paylaşım yapmadığı için kendisinden haber alınamayan Sedat Peker twit attı. Hakkındaki iddiaları doğrulayan Peker şunları paylaştı:

"Kıymetli dostlarım, öğle saatlerinden itibaren kaldığım mekandan yetkililerle beraber ayrıldım. Şu an kaldığım mekana, ailemin yanına geri geldim. Hakkımdaki iddiaların yoğunluğu nedeniyle karşılıklı sohbette bulunduk."

Şahsım hakkında herhangi bir Interpol kararı olmadığı için, tüm herkes gibi ülkelerinde misafir olarak bulunduğumu söylediler. Hakkımda birçok suikast ihbarı olduğunu bana ilettiler, hepimizin bildiği gibi.

Ülkeden ayrılmamda veya ülkede kalmamda herhangi bir sorunun olmadığını da bana ilettiler. Aydınlık Gazetesi’nde yazan SAT timlerinin ve MİT timlerinin yaptığı operasyonla yakalandığım asla doğru değildir."