Saray'dan Erdoğan-Karamollaoğlu görüşmesiyle ilgili bilgilendirme

Beştepe'den Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu'nun görüşmesi ile ilgili bilgilendirme geldi. Görüşmede, iç siyasetten ekonomiye, dış politikadan terörle mücadeleye kadar birçok başlıktaki gelişmeler hakkında karşılıklı fikir teatisinde bulunulduğu aktarıldı.

Yayınlanma:
Güncelleme: 10 Kasım 2021 22:27
Saray'dan Erdoğan-Karamollaoğlu görüşmesiyle ilgili bilgilendirme

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nu kabulünde, iç siyasetten ekonomiye, dış politikadan terörle mücadeleye kadar birçok başlıktaki gelişmeler hakkında karşılıklı fikir teatisinde bulunulduğu öğrenildi.

Anadolu Ajansı'nın aktardığına göre, Erdoğan ile Karamollaoğlu arasında, dostane bir ortamda ve olumlu havada geçen görüşmede ülke, bölge ve dünya gündemindeki konular ele alındığı öğrenildi.

Bilgilere göre Saray'da 2 saatten fazla süren görüşmede, "Erdoğan ve Karamollaoğlu, iç siyasetten ekonomiye, dış politikadan terörle mücadeleye kadar birçok başlıktaki gelişmeler hakkında karşılıklı fikir teatisinde" bulundu.

Karamollaoğlu da Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşmesinin ardından yaptığı açıklamada, "Sayın Cumhurbaşkanımızla bir görüşme talebimiz olmuştu, bugüne randevu verdiler. 2 saat kadar uzunca bir zaman hem ülkemizin hem dünyanın neredeyse temas etmediğimiz meselesi kalmadı. Bazı noktalarda aynı fikirleri, bazı noktalarda da farklı fikirleri taşıyoruz ama çok dostane, güzel bir görüşme oldu" değerlendirmesinde bulundu.

123179.jpg