Özhaseki'nin şahidi Ceceli: Uzak Doğulular Kabe'de Erdoğan diye dua ediyormuş

AKP'li Mehmet Özhaseki, şarkıcı Mustafa Ceceli'nin kendisini Kabe'den aradığını ve tavaf edemediğini söylediğini anlattı. Mustafa Ceceli'nin kendisine "Kabe'de beni durduruyorlar, bayrağı öpüyorlar sonra da elimden tutup Kabe'ye çeviriyorlar benim elimi açtırıyorlar. Recep Tayyip Erdoğan diye duaya başlıyorlar" dediğini aktardı.

AKP Yerel Yönetimlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, dün düzenlenen 'Önceki Dönem Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nda açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın da bulunduğu toplantıda konuşan Özhaseki Şarkıcı Mustafa Ceceli'nin kendisine anlattıklarını kürsüden aktardı.

'Recep Tayyip Erdoğan diye duaya başlıyorlar'

Özhaseki Erdoğan'a hitap ederek kendisini bir süre önce Mustafa Ceceli'nin Kabe'den aradığını aktardı ve şu ifadelere yer verdi:

"'Dedi ki; Mehmet Abi ben Hac'dayım ama tavaf edemiyorum'. Mustafa ne oldu? Hayırdır dedim, hayranların Kabe'yi mi bastı, niye tavaf edemiyorsun? 'Hayır abi değil...Önümde bir Türk Bayrağı var, bütün Hüccac; esmer, Uzak Doğu'dan gelmiş sarı benizliler, küçük boylular hiç tanımadığım milletten insanlar önce geliyorlar Kabe'de beni durduruyorlar, bayrağı öpüyorlar sonra da elimden tutup Kabe'ye çeviriyorlar benim elimi açtırıyorlar. Recep Tayyip Erdoğan diye duaya başlıyorlar.'"