Kozmetik İndiriminde Dile Düşmüştü! Korkunç Beyza'ya Film Teklifi Mi Gitti?

Kozmetik İndiriminde Dile Düşmüştü! Korkunç Beyza'ya Film Teklifi Mi Gitti?
Zincir kozmetik marketinin indiriminde kavga görüntüsüyle bir anda sosyal medyanın gündemine oturan genç kızın, korku filminde rol alacağı iddiası x'e damga vurdu.

Sosyal medyada bir kozmetik mağazasında yaşanan indirim kavgasıyla dikkatleri üzerine çeken TikTok fenomeni Beyza'nın, ünlü korku filmi serisi Siccin'in 8. filminde oynayacağı iddia edildi. Genç kızın bu projeden 1 milyon TL kazanacağı öne sürüldü.

Beyza, bir kozmetik mağazasında yaşadığı kavga sahnesiyle hafızalara kazındı ve ardından bu olayın yankılarıyla film teklifi aldığı, Siccin 8'de rol alacağı söylentileri ortaya çıktı.

“Siccin’de oyna” çağrıları sosyal medyada yankılandı Beyza'nın kozmetik mağazasındaki kavga anı sosyal medyada viral oldu. Mağaza çalışanıyla yaşadığı tartışma günlerce konuşulurken, TikTok'ta popüler olan Beyza'ya takipçileri "Siccin’de oyna" şeklinde yorumlar yağdırdı.

Yükselen popülaritesiyle Siccin 7’nin galasına katılan Beyza, burada hem oyuncular hem de sosyal medya takipçileriyle buluşarak yoğun ilgi gördü.

Anlaşma tamam: 1 milyon TL alacak Son olarak, konuyla ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Yönetmenin, Beyza'yı Siccin 8'in kadrosuna dahil etmeye karar verdiği iddia edildi. Beyza'nın bu filmde yer alması için imaj hakları dahil 1.000.000 TL karşılığında anlaşma yaptığı öne sürüldü.