Manavgat'ta evi yanan Cemile Öner'e destek mesajları yağıyor

Manavgat yangınında evi kullanılmaz hale gelen ve tedavisi için tedavisi için biriktirdiği para yanan Cemile Öner'e Türkiye'nin dört bir yanından destek yağıyor

Yayınlanma:
Güncelleme: 31 Temmuz 2021 14:00

Mahallerine gelen insanların kendisine sarılarak teselli ettiğini aktaran Öner, "Vatandaşların destek telefonları beni mutlu etti. Herkes bir işin ucundan tutacağını söyledi. 'Teyze üzülme, sana yardım edeceğiz.' diyorlar. Telefonda arayan insanların acımı paylaşması bile yüzümü güldürmeye yetti. Arayanlardan Allah razı olsun. Moralim düzeldi" ifadesini kullandı.

Kanser hastasıyım diyerek gözyaşı dökmüştü

Parası tamamen yansa da sonradan yaşananların kendisini duygulandırdığını anlatan Öner, "Canım sağ olsun. O helal lokmaydı, alnımın teriydi. Yine olur inşallah. Saldığım 2 küçükbaş hayvanı da mahalleme yakın bir bölgedeki arazide buldum" diye konuştu.

Karaöz Mahallesi'ndeki yangın sırasında kapısını kırarak evine girmeye çalışsa da başarılı olamayan Öner, "Kapının hemen bitişiğindeki yastığın içinde 15 bin liram var. İneğimi satmıştım. Kanser hastasıyım, tedavimi olacağım" diyerek gözyaşı dökmüştü.

 

 

 

KAYNAK: Anadolu Ajansı