Mal Varlıklarına El Konulan Neslim Güngen Konuştu: "Alnımız Açık"

Mal Varlıklarına El Konulan Neslim Güngen Konuştu: "Alnımız Açık"
Dilan Polat-Engin Polat soruşturmasının ardından fenomenlere başlatılan soruşturmalarda dün güzellik merkezi sahibi Neslim Güngen'in mal varlıklarına da el konulmuştu. 120 güzellik şubesi bulunan Güngen kararla ilgili bir açıklama yaptı. Güngen, "Herhangi bir sıkıntı yok. Alnımız açık” dedi.

Sosyal medya fenomenlerine başlatılan soruşturma devam ediyor. Soruşturma kapsamında 120 güzellik merkezi olan Neslim Güngen'in mal varlıklarına el konuldu. "Dilan Polat'ı sektöre ben soktum" diyen Güngen hakkında Küçükçekmece Cumhuriyet Savcılığı, tarafından soruşturma başlatıldı.

Güngen'in mal varlıklarına el konulurken bir açıklama yaptı.

neslim-gungen.webp

"ALNIMIZ AÇIK"

Güngen, şu ifadeleri kullandı:

"'720 tane fenomen listesinin içerisinde biz de vardık. Tedbir amaçlı el konulan bu mal varlığımıza herhangi bir suç teşkil etmiyor. Savcılar soruşturma aşamasına girdiğimiz için mal varlıklarımıza tedbir koyuyor. Biz kendimizi biliyoruz. Er ya da geç doğru ortaya çıktığında da sizlerle paylaşmış olacağız. Herhangi bir sıkıntı yok. Bunu zaten bekliyorduk. Bu demek değil ki sen suçlusun. Soruşturma bittikten sonra hepsi açığa çıkıyor. Alnımız her zaman söylediğimiz gibi açık çok şükür."

para2.pngpara.png
Neslim Güngen ve İnanç Güngen'in para saçtığı videolar gündem olmuştu.