Usta Oyuncu Settar Tanrıöğen Beyin Kanaması Geçirdi

Usta Oyuncu Settar Tanrıöğen Beyin Kanaması Geçirdi
Kızılcık Şerbeti'ndeki Abdullah karakteriyle izlediğimiz usta oyuncu Settar Tanrıöğen beyin kanaması geçirdi. Oyuncu ve manken Ebru Destan Instagram hesabından Tanrıöğen'in ameliyata alındığını ve ameliyatını güzel geçtiğini paylaştı.

Kızılcık Şerbeti'nde Abdullah karakterine hayat veren usta oyuncu Settar Tanrıöğen'den korkutan haber geldi.

Ünlü oyuncu ve model Ebru Destan, Instagram hesabından Settar Tanrıöğen'in beyin kanaması geçirdiğini duyurdu.

EBRU DESTAN PAYLAŞTI

Instagram hesabından paylaşım yapan Ebru Destan, Tanrıöğen'in hemen ameliyata alındığını ve ameliyatının güzel geçtiğini belirtti. Destan paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

"Settar abim dün beyin kanaması geçirdi. Ameliyatı güzel geçmiş. Bir an önce sağlığına kavuşmasını dilerim. Seni Seviyoruz."

settar-tanriogen2.webp

HASTANEDEN AÇIKLAMA

Ameliyat edilen sanatçının sağlık durumuyla ilgili özel hastanenin başhekimi Dr. Engin Çakmakçı açıklama yaptı.

Çakmakçı, “Hastamız Settar Tanrıöğen bir haftadan beri üst solunum yolu enfeksiyonu şikayetlerinin yanı sıra hareketlerde ve konuşmada yavaşlama ve ara sıra kısa süreli bilinç bulanıklığı ile 26 Ocak 2024 Cuma günü saat 20:45'de hastanemize başvurdu. Yapılan muayene ve tetkikleri sonucunda beyin damarlarından birinde anevrizma kanaması saptanmıştır. Bu tanı üzerine yapılan ameliyatla kanamaya yol açan anevrizma başarılı bir şekilde kapatılmıştır. Hastamız işlem sonrasında tekrar yoğun bakıma alınmıştır. Sanatçı Settar Tanrıöğen'in hastanemize gelişinde olduğu gibi bilinci açık bir halde yoğun bakım servisimizde izlenmeye devam edilmektedir" dedi.

settar-tanriogen.webp

settar-tanriogen1.webp