Kılıçdaroğlu: Ülkeyi Kataristan’a döndüren bu zihniyeti tarihin tozlu sayfalarına göndereceğiz

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye ile Katar arasında imzalanan protokole, "Aranızda biriniz çıkıp da bu adaletsizdir diyemedi mi? Bizim çocuklar o okullara girebilmek için bütün gençliklerini heba ediyorlar! Gençler merak etmeyin, koca ülkeyi Kataristan’a döndüren bu zihniyeti tarihin tozlu sayfalarına göndereceğiz, son çırpınışları. Bu protokolleri de yırtıp atacağız" sözleriyle tepki göster

Yayınlanma:
Güncelleme: 25 Haziran 2021 16:36
Kılıçdaroğlu: Ülkeyi Kataristan’a döndüren bu zihniyeti tarihin tozlu sayfalarına göndereceğiz

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Türkiye ile Katar arasında imzalanan 'Askeri Sağlık Alanında Eğitim ve İşbirliği Protokolü'nü sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile eleştirdi. 

İktidara tepki gösteren Kılıçdaroğlu, "Kendi gencine bu kadar sevgisiz bu kadar saygısız bir iktidar işte. Hiç mi utanmıyorsunuz bunları yaparken ey Ak Parti? Aranızda biriniz çıkıp da bu adaletsizdir diyemedi mi? Bizim çocuklar o okullara girebilmek için bütün gençliklerini heba ediyorlar! Gençler merak etmeyin, koca ülkeyi Kataristan’a döndüren bu zihniyeti tarihin tozlu sayfalarına göndereceğiz, son çırpınışları. Bu protokolleri de yırtıp atacağız" dedi. 

ekran-resmi-2021-06-25-14-10-03.pngekran-resmi-2021-06-25-14-12-02.png