Ekleme: | Güncelleme: 11.05.2021 10:05

Kemal Kılıçdaroğlu gençlerle dertleşti: Gözüme uyku girmiyor

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından yaptığı bir videolu paylaşımda, "Biliyorum siz de uyumuyorsunuz gençler, gelin biraz dertleşelim..." dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, gece yarısı evinin çalışma odasında çektiği bir videoyu sosyal medyadan takipçileriyle paylaştı.

Green Card kazanan gençleirn sevincini bir videoda izlediğini söyleyen Kılıçdaroğlu, "Gençleri bu noktaya kimler getirdi? Gençleri ülkeyi terk edecek hale kimler getirdi?" diye sordu. 

Kılıçdaroğlu, videoda şunları söyledi:

"Gençler iyi geceler. Bu akşam bir video izledim. Üç genç Green Card için başvuru yapıyor. İçlerinden biri Green Card hakkı kazanıyor. Sevinç çığlıkları atıyorlar. Niçin mi? Ülkeyi terk edecekleri için. Bu gece gözüme uyku girmedi. Eminim sizlerin de gözüme uyku girmiyor. Sizinle oturup dertleşmek istedim. Gençleri bu noktaya kimler getirdi? Gençleri ülkeyi terk edecek hale kimler getirdi? Çok üzülüyorum. Ama sizden biraz sabır istiyorum. Elinizden alınan bütün hakları size iade edeceğim. Tamamını telafi edeceğim. Vallahi de billahi de telafi edeceğim. Ülkenizde kalın biz sizi seviyoruz."

 

Gündem