Hasta Yatağından Çıplak Halde Kalkıp Doktora Saldırdı!

Hasta Yatağından Çıplak Halde Kalkıp Doktora Saldırdı!
Bursa Şehir Hastanesi'nde doğum yapan şüpheli G.Y. (20), kendisini muayene eden doktora saldırdı. odadan çıktığı sırada hasta kadının yatağından çıplak halde çıkıp doktora saldırdığı ve doktorun beyin cerrahi servisine yatırıldığı iddia edildi.

12punto'da yer alan iddiaya göre, Bursa Şehir Hastanesi'nde hasta muayene ve kontrollerini yapan doktor M.Ç., (29) doğum yapan şüpheli G.Y. (20)'nin gece doğum esnasından beri ebe ve hemşilere sorun çıkardığını ancak herhangi bir tepki verilmediğini, bu sabah kontrol esnasında ise, diğer hastayla konuşurken saat 18.00 sıralarında taburcu olacaklarını söylediğini ve odadan çıkarken G.Y. (20)'nin çıplak bir şekilde yataktan çıkarak "yolarım ben bu k....ı, " dediğini aktardı.

Doktora saldıran ve saçını yolan şüpheli G.Y. (20)'ye annesi Y.B. (52) de katıldı.

DOKTOR BEYİN CERRAHİ SERVİSİNE YATIRILDI

Saldırıya uğrayan doktor beyin cerrahi servisine yatırırken, refakatçi konumundaki şüpheli Y.B. (52), adliyeye sevk edildi.

Y.B. (52) hakkında 'konutu terk etmemek' şartıyla adli kontrol kararı verilirken bebeği prematüre doğan G.Y. (20) için ise şu aşamada herhangi bir işlem uygulanamayacağı ve tahkitatın sürdüğü öğrenildi.

Kaynak:DHA