Antalya'da Bir Kişi 'Zombi'ye Dönüştü

Antalya Zeytinköy'de sosyal medyada "zombi" olarak tanımlanan ve flakka etkisi altında olduğu iddia edilen bir kişi, trafiği altüst eden olaylara neden oldu.

Antalya'nın Zeytinköy semtinde, sosyal medyada "zombi" olarak tanımlanan bir kişi, trafiği altüst eden olaylara neden oldu. Kişinin flakka adlı tehlikeli uyuşturucunun etkisi altında olabileceği iddia edildi.

antalya-zombi.jpgOlay, Zeytinköy'deki bir kavşakta meydana geldi. Kimliği belirsiz bir şahıs, trafikte normal olmayan hareketler sergileyerek dikkat çekti. Vatandaşlar tarafından cep telefonlarıyla kaydedilen görüntülerde, kişinin yola fırlayıp araçlara çarptığı, sürücülere küfrettiği görülüyor. Görüntülerde, kişinin yüzünde kasılmalar ve gözlerinde donuk bir bakış olduğu da açıkça gözlemleniyor.

adsiz-tasarim-2.pngSosyal medyada paylaşılan videolarda, bazı kullanıcılar kişinin "zombi" benzeri davranışlar sergilediğini ve flakka adlı sentetik uyuşturucunun etkisi altında olabileceğini öne sürdü.

Flakka, kullanıcılarında halüsinasyonlar, paranoya, şiddet eğilimi ve aşırı uyarılma gibi tehlikeli etkilere neden olabilen son derece riskli bir madde olarak biliniyor.