Fenerbahçe Formasıyla Galatasaray Taraftarının Önünden Geçince Kıyamet Koptu

Derbi öncesi Florya Metin Oktay Tesisleri'nde toplanan Galatasaraylı taraftarlar, o sırada tesislerin önünden geçen Fenerbahçe formalı bir kadına tepki gösterdi.

Tüm Türkiye’de nefeslerin tutulduğu derbi bu akşam saat 19:00’da oynanacak. Süper Lig puan tablosunda Galatasaray 99 puanla zirveyi korurken onun hemen ardındaki 2. sırayı da 93 puanla Fenerbahçe takip ediyor.

Milyonlarca Fenerbahçeli merakla maç sonucunu bekliyor. Bu bekleyiş derbiyle birlikte daha büyük heyecana neden olmuş durumda.

Saat 19:00’da başlayacak olan maçta kıran kırana bir mücadele bekleniyor. Taraftarlar Florya Metin Oktay Tesisleri’nde oynanacak olan maç için uzun kuyruklar oluşturdu bile.

Galatasaraylı taraftarların tesis girişinde bekledikleri anlara dair birçok görüntü ajanslara ve sosyal medya hesaplarına düşmüş durumda. Gelen görüntülerden bir tanesi ise sosyal medyada büyük eleştiri aldı.

DERBİ ÖNCESİ KIYAMET KOPTU

Tesis girişinde bekleyen Cimbomlu taraftarın arasından geçen Fenerbahçe formalı kadına taraftar büyük tepki gösterdi.

Fenerbahçe formalı kadına çoğu taraftar ıslık çalarken bir kısım da ne olduğu belli olmayan cisimler fırlattı. Orada bulunan polis ekipleri korumak amaçlı cadde boyunca kadına eşlik etti.