Cumhur İttifakı yine 'N'olur' dedi! Erdoğan ve Soylu'dan sonra bu kez...

Cumhur İttifakı yine 'N'olur' dedi! Erdoğan ve Soylu'dan sonra bu kez...
 MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, yerel seçime ilişkin olarak değerlendirmelerde bulundu. Şahin, "Şu 6 günde ne olur 2 saat daha az uyuyun. İnanın 20 belediyemiz oluyor haberiniz olsun" dedi.

MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, Erzurumlular için birlik ve beraberlik yemeği düzenledi. Bir restoranda düzenlenen ve MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin'in katıldığı yemekte önemli mesajlar verildi.

MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, yemekte yerel seçimlere az bir süre kaldığını ifade ederek, "Şu 6 günde ne olur 2 saat daha az uyuyun. Bu fırsat bir daha ele geçmez. İzmir'de 30 yıldır ilk defa ele geçirdiğimiz bir imkandır, fırsattır. Bir daha ya geçer ya geçmez. Rica ediyorum, bir daha yüklenelim. İnanın 20 belediyemiz oluyor haberiniz olsun. Bu kadar önemli, bu kadar mühim. Aramadığımız, sormadığımız, en yakın komşularınızdan başlamak üzere etrafınızı bir daha yoklayın" dedi. 

'İZMİR'DE İSTEDİĞİMİZ NETİCEYİ ALACAĞIZ'

MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu da şöyle konuştu:

"Her zaman bir hemşehriniz olarak emrinizdeyim. Veysel başkan son noktayı koydu. Hepimizin idealleri, emelleri belli. Allah nasip ederse sizin güçlü desteğinizle İzmir'de istediğimiz neticeyi alacağız."

ERDOĞAN VE SOYLU'DA 'N'OLUR' DEMİŞTİ

Zonguldak Ereğli’deki mitingde konuşan AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “2023 hedefimize ulaşmamıza kimse engel olamayacak. N’olur oylarımızı böldürmeyelim” ifadelerini kullanmıştı. 

Partisinin mitinginde konuşan İçişleri Bakan Süleyman Soylu da  "Sevgili milletim bizi Kandil’in önünde boynumuzu eğik bırakmayın ne olursunuz? Bu seçim ders verme seçimi değildir. Bu seçim fire verme seçimi değildir" demişti.

 

Etiketler :