Çalışanını Tokatlamıştı, Ayhan Sicimoğlu'na Suç Duyurusu

Çalışanını Tokatlamıştı, Ayhan Sicimoğlu'na Suç Duyurusu
Ünlü müzisyen ve televizyon programcısı Ayhan Sicimoğlu'nun işten çıkardığı çalışanına tokat atması sonucu çalışanın avukatı Sicimoğlu hakkında suç duyurusu yapıldı.

Muğla'nın Marmaris ilçesinde ünlü televizyon programcısı, müzisyen ve gezgin Ayhan Sicimoğlu hakkında, işten çıkardığı çalışanına tokat atması üzerine kasten yaralama suçundan savcılığa suç duyurusunda bulunuldu.

Sicimoğlu'nun teknesinde çalışan Samet İşitmezoğlu, işini beğenmediği gerekçesiyle işten çıkarıldıktan sonra parasını almak için Sicimoğlu'nun yanına gittiğinde, aralarında tartışma çıktı. Sicimoğlu, İşitmezoğlu'na tokat attı. İşitmezoğlu ise bu anları cep telefonu kamerasıyla kaydedip sosyal medyada paylaştı.

tgrg.png

Görüntülerde, İşitmezoğlu Sicimoğlu'na "Çalışanın hakkını vermiyor. Ettiğiniz hakaretler, küfürler var" diyerek tepki gösterirken, Sicimoğlu ise "Çalışanın hakkı verilir, çalışmayanın değil" şeklinde cevap verip, tokat attığı an görüntülendi. İşitmezoğlu, Sicimoğlu'nun kendisine fiziksel saldırıda bulunduğunu söyleyerek polise şikayette bulunacağını belirtti.

"BÜYÜK PARALAR İSTENDİ VE BOYUN EĞMEDİM"

Ayhan Sicimoğlu ise olayların montajlanarak kumpas kurulduğunu ileri sürdü. Sosyal medyada yayınlanan videoların eksik ve manipüle edilmiş olduğunu iddia eden Sicimoğlu, "Bana hakaret edilmiş ve iterek kafa ile vurmaya yeltenilmiştir. Video planlanarak çekilmiştir. Bana yapılan fiziki saldırı kısmı yoktur veya çekilmemiştir. 73 yaşındayım, fiili tecavüz karşısında kendimi savunmam gerekti. Şantaja maruz kaldım, büyük paralar istendi ve boyun eğmedim olay bundan ibarettir" diyerek polise başvurduğunu açıkladı.

ÇALIŞANIN AVUKATI DAVA AÇTI

Olayın ardından Samet İşitmezoğlu'nun avukatı Mehmet Erkan Akkuş, Sicimoğlu hakkında kasten yaralama suçundan suç duyurusunda bulundu. Akkuş, benzer olayların yaşanmaması için hukuki süreci sonuna kadar takip edeceklerini belirtti.

Kaynak:DHA