Barış Akarsu'nun annesi Hatice Akarsu hayatını kaybetti

2007 yılında trafik kazası sonucunda hayatını kaybeden şarkıcı Barış Akarsu'nun annesi Hatice Akarsu, kanser tedavisi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Temmuz ayında HalkTv'ye konuk olan Hatice Akarsu programda "Hepinizi Allaha emanet ediyorum" demişti.

Trafik kazası sonucu hayatını kaybeden şarkıcı Barış Akarsu'nun annesi Hatice Akarsu, bir süredir tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Bodrum'da 29 Haziran 2007’de yaşamını yitiren Barış Akarsu'nun annesi Hatice Akarsu'ya bir süre önce pankreas kanseri teşhisi kondu.

Ameliyat olan ve tedavisi devam eden Hatice Akarsu, 15 gün önce de Ankara Şehir Hastanesi'nin yoğun bakıma kaldırıldı. Yaşam mücadelesi veren Akarsu, bugün çoklu organ yetmezliğinden hayatını kaybetti.

akarsu.jpg

Temmuz ayında HalkTv'de konuk olmuştu

Bugün hayatını kaybeden Hatice Akarsu, geçtiğimiz Temmuz ayında HalkTv'de Serhan Asker'in sunumuyla yayınlanan Görkemli hatırala2 programına konuk olmuştu.

Barış Akarsu'nun konu edildiği programda Hatice Akarsu, "İyi ki varsınız, iyi ki benimlesiniz. Sizler olmazsanız, ben de olmam, sizleri çok seviyorum. Hepinizi Allaha emanet ediyorum." ifadelerini kullanmıştı.