Ankaralılar dikkat: Bazı yollar trafiğe kapatılacak

Ankaralılar dikkat: Bazı yollar trafiğe kapatılacak
Atatürk'ün Ankara'ya gelişinin 103'üncü yıl dönümü kutlamaları nedeniyle bugün Ankara'da bazı yollar araç trafiğine kapalı olacak.

Ankara Valiliği, bugün Atatürk’ün Ankara’ya gelişinin 103'üncü yıl dönümü kutlama törenleri ile ilgili olarak bazı yolların kapalı olacağını duyurdu.

Buna göre;

  • Saat 11.00’de Kara Harp Okulu Komutanlığı 2 No’lu Nizamiye’den hareketle Spor Okulu Kavşağı, Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi, Akdeniz Caddesi, Gençlik Caddesi, Anıtkabir Anadolu (Tandoğan) Meydanı Giriş Kapısı güzergahını takiben Anıtkabir’de sona erecek “Atatürk Garnizon Koşusu”nda başlangıç/varış noktaları arasındaki güzergah ve buraya açılan cadde ve sokakların tamamı çift yönlü olarak koşunun başlamasından 15 dakika öncesi ile koşu bitimine kadar,
  • Saat 13.15’te Dikmen Keklikpınarı’nda yapılacak tören için Dikmen Caddesi’nin 1178. Cadde ile 901. Cadde arasında kalan bölümü ve buraya açılan cadde ve sokakların tamamı çift yönlü olarak törenin 2 saat öncesinden tören sonuna kadar,
  • Saat 15.00’te Ankara Tren Garı Binası önünden hareketle Cumhuriyet Bulvarı’nı takiben Ulus Atatürk Anıtı önünde sona erecek olan “Seğmenler Kortej Yürüyüşü” için başlangıç/varış noktaları arasındaki güzergah ve buraya açılan cadde ve sokakların tamamı çift yönlü olarak yürüyüşün 15 dakika öncesinden yürüyüş sonuna kadar araç trafiğine kapatılacak.

Etiketler :