Kim Kardashian'dan maskeli kombin

Kim Kardashian'dan maskeli kombin
Dünyaca ünlü sanatçı Kim Kardashian, Instagram'dan yayınladığı yeni kombininde siyah bir bir kıyafetle poz verdi. Kardashian'ın elbisesi alışılmışın dışında olduğu için takipçilerini de şaşırttı.

Kim Kardashian, sosyal medya hesabından siyah elbisesiyle dört ayrı fotoğraf paylaştı. Kıyafet seçimleriyle adından söz ettiren Kim Kardashian, bu defa yüzünü tamamen kapatan, gözlerinde fermuar bulunan deri maskeli kıyafetiyle dikkatleri üzerinde topladı. Kardashian böylece, yarın başlayacak olan kostüm etkinliği Met Gala'nın en iddialı isimlerinden olacağının sinyalini verdi.

40 yaşındaki ünlü yıldız, baştan ayağa ve hatta yüzünü de tamamen kapatan deri bir kıyafetle görüntülendi. New York’ta kaldığı otele girerken görülen Kardashian, sadece saçlarını açıkta bırakan kıyafetiyle şaşırttı.

Yarın başlayacak olan 2021 Met Gala’ya katılmak için New York şehir merkezinde olduğu öğrenilen Kardashian’ın New York Moda haftası etkinliklerine de katılması bekleniyor.

Kardashian'ın bu kıyafet seçimi, yarın başlayacak olan kostüm etkinliği Met Gala'nın en iddialı isimlerinden olacağının işareti şeklinde algılandı.