Bennifer çifti 18 yıl sonra Las Vegas'ta evlendi

Bennifer çifti 18 yıl sonra Las Vegas'ta evlendi
Dünyaca ünlü pop yıldızı Jennifer Lopez, 2003 yılında nişanlanıp ayrıldığı aktör Ben Affleck ile 18 yıl sonra evlendi. Las Vegas'ta evlendiği duyurulan çiftin az katılımlı küçük bir kutlama gerçekleştirdikleri ifade edildi.

Dünyaca tanınan şarkıcı ve oyuncu Jennifer Lopez ile aktör Ben Affleck, Las Vegas'ta evlendi. Lopez, Instagram'dan duyurduğu evliliği için, "Aşk çok güzel. Aşk çok müşfik. Ve anlaşılan o ki aşk sabırlı. Hem de 20 yıl boyunca" dedi. Düğünlerinin nasıl geçtiğine dair bir açıklama da yapan Lopez: "Tam da istediğimiz gibi oldu. Gece Vegas'a uçtuk, evlilik cüzdanı için diğer çiftlerle beraber sıraya girdik, dünyanın düğün başkentinde herkesle aynı yolculuğu gerçekleştirmiş olduk. Hayal edebileceğiniz en iyi şahitlerle, eski filmden bir elbise ve Ben'in dolabından bir ceket ile küçük bir şapelde kendi yeminlerimizi dile getirdik, hayatımızın sonuna kadar taşıyacağımız yüzüklerimizi birbirimize verdik" ifadelerini kullandı.

"Hayatımızın en güzel gecesi" diyen Lopez, "düğünlerinin hayal edebilecekleri en güzel şekilde" gerçekleştiğini belirtti. People dergisine konuşan kaynaklar, çiftin resmi olarak evlenmesinin ardından çok küçük bir grupla bir kutlama gerçekleştirdiğini aktardı.

2003'te nişanlanıp ertesi yıl ayrılmışlardı

Çift, 2003'te vizyona giren ve başrolünde beraber rol aldıkları Gigli filminin setinde tanışıp sevgili olmuştu. Tanışmalarından kısa bir süre sonra nişanlanan çift, "sürekli medyanın dikkatine maruz kaldıklarını" dile getirerek 2004 yılında ayrılmıştı. Çift o dönem "Bennifer" olarak adlandırılıyordu. 2004 yılında nişanlıyken ayrılan çiftin duyurdukları evlilikle düğünleri tam 18 yıl sonra gerçekleşmiş oldu.