Twitter Blue nedir? Twitter Blue Türkiye'de kullanılıyor mu? Twitter Blue ücretli mi? Twitter Blue üyelik ücreti ne kadar?

Twitter Blue nedir? Twitter Blue Türkiye'de kullanılıyor mu? Twitter Blue ücretli mi? Twitter Blue üyelik ücreti ne kadar?
Twitter'ın ücretli abonelik sistemi Blue'nun Türkiye'de kullanıma sunulup sunulmadığı çok merak ediliyor. Peki Twitter Blue nedir? Twitter Blue Türkiye'de kullanıma sunuldu mu? Twitter Blue ücretli mi? Twitter Blue'nun üyelik ücreti ne kadar?

Twitter'ın ücretli abonelik sistemi Blue, Türkiye'de kullanıma sunuldu mu? Peki Twitter Blue nedir? Twitter Blue ücretli mi? Twitter Blue'nun üyelik ücreti ne kadar? İşte fiyatıyla gündem olan ve çok merak edilen Twitter Blue ile ilgili tüm bu soruların yantları...

TWITTER BLUE, TÜRKİYE'DE KULLANIMA SUNULDU MU?

Twitter’ın 12 Aralık'ta yayınladığı ancak daha sonra yayından kaldırıp geri yayımladığı abonelik hizmeti Twitter Blue, Türkiye'de de kullanıma sunuldu.

TWITTER BLUE'NUN FARKI NE?

Twitter Blue, ABD başta olmak üzere pek çok ülkede kullanılıyordu. Mavi tik başta olmak üzere daha az reklam, daha uzun video gibi özellikler sunan abonelik sistemi geçen aylarda Android kullanıcılarına da sunulmuştu.

TWITTER BLUE'NUN ÜYELİK ÜCRETİ NE KADAR?

Türkiye'de de kullanıma sunulan Twitter Blue'nun üyelik fiyatları ise dudak uçuklattı.

Twitter, bu abonelik sistemini ABD’de web için 8 dolara (151 TL), iOS ve Android içinse 11 dolara satılıyordu (208 TL).

Twitter Blue'nun Türkiye fiyatları şöyle:

WEB: Aylık Fiyat 150 TL, Yıllık İndirimli Fiyat 1.569 TL (Aylık 130,83 TL)

iOS: Aylık Fiyat 209 TL Yıllık İndirimli Fiyat 2.199 TL (Aylık 183,25 TL)

ANDROİD: Aylık Fiyat 209 TL Yıllık İndirimli Fiyat 2.199 TL (Aylık 183,25 TL)

Etiketler :