Çoğu Şey Artık Tarih Oluyor! Youtube Sil Baştan Değişiyor!

Çoğu Şey Artık Tarih Oluyor! Youtube Sil Baştan Değişiyor!
Dünyaca ünlü video platformu Youtube kullanıcılarının deneyiminin geliştirmek için sil baştan değişikliğe gidiyor. Youtube yeni özellikleri ile ilgili bir test çalışma duyurusunu paylaştı. Youtube alışkanlıklarını sil baştan değiştirecek güncellemelerin detayları haberimizde...

Popüler video platformu Youtube, kullanıcı deneyimini daha cazip, daha inovatif hale getirmek için bir dizi güncellemeye hazırlanıyor. Bu güncellemeler arasında yapay zeka destekli canlı sohbet özetleri, Google Lens entegrasyonu, kanal QR kodları ve YouTube Shorts için yeni efektler yer alıyor.

YAPAY ZEKA SOHBET ÖZETLERİ

YouTube, geçmiş dönemde de duyurusunu yaptığı yapay zeka destekli yorum özetlerinin yanında canlı sohbetlerinde bir özetini sunmaya hazırlanıyor. Yeni deneyimi testleri devam ediyor. Bu özellik, başta İngilizce olmak üzere farklı dillerde de hizmet verecek. Uygun kanallarda canlı sohbetin üst kısmında, sohbetin özetini gösteren özel bir simge görünecek.

youtube.jpg

GOOGLE LENS İLE GÖRSEL ARAMA

YouTube, Google Lens entegrasyonunu da getiriyor. Artık kullanıcılar, YouTube'da görsel arama yapabilecek ve içerikleri daha hızlı keşfedebilecekler.

google-lens-1.webp

KANAL QR KODLARI

Kanal QR kodları ile içerik üreticileri, kanallarını başkalarıyla hızlı ve kolay bir şekilde paylaşabilecek. Desteklenen kullanıcılar profillerinden QR kodu oluşturabilecek ve bu kodu tarayan kişiler doğrudan kanala ulaşabilecek.