Yeni ay Uranüs tüm hırçınlığıyla geldi: Burçlar üzerindeki etkisi nasıl olacak?

Yeni ay Uranüs tüm hırçınlığıyla geldi: Burçlar üzerindeki etkisi nasıl olacak?
Astrolog Saadet Gülbakan'ın yorumuyla....

Yükselen Koç ve Terazi burçları
Yeni ay sizin 2 ve 8. Evlerinizde meydana geliyor. Bu da demek oluyor ki miras, nafaka, vergiler, bankalar, alacak verecek, borç, sağlık, ameliyat, operasyon gibi konularınız gündeminizde olabilir. Kısaca planda olmayan bir harcama durumu yaşayabilirsiniz. Özellikle sağlıkla ilgili kontroller varsa önümüzdeki 15 gün boyunca bunları aksatmamanız gerekiyor. Ödemekte zorlandığınız bir para durumu varsa onunla ilgili yeni bir yapılandırma sürecine girebilirsiniz. Önemli kararlar alırken bu yeni ay etkisinde bilinçli davranmanız gerekiyor.

Yükselen Boğa ve Akrep Burçları
Yeni ay sizin 1 ve 7. evlerinizde meydana gelecek. Evlilikler, ilişkiler, ortaklıklar, eşiniz, alım satımlarınız, mahkeme süreçlerininiz, sağlığınız ve yeni planlarınızla ilgili gündem konularınız oluşabilir. Bu alanlarla süregelen problemler varsa yeniden karşınıza çıkacaktır ve siz burada dikkat etmeli, fevri davranmamalı ve sakinliğinizi korumalısınız.
Tüm sağlık kontrollerinizi lütfen aksatmadan yaptırın. Sadece karamsar olmayın çünkü sizler her zorluğun altından sabırla kalkmayı başarabilen çok güçlü burçlarsınız.

Yükselen İkizler ve Yay burçları
Yeni ay sizin 6. ve 12. evinizde meydana gelecek. Çalışma alanınız, sağlığınız, günlük rutinleriniz, evcil hayvanlarınız, bilinçaltınız, psikolojik ve ruhsal durumunuzla ilgili konular gündeminizde olabilir. Bu yeni ay krizli olduğundan sizleri psikolojik olarak biraz yorabilir bu nedenle öfke ve sinir kontrolü sağlamakta zorlanabilirsiniz. Terapi gibi bir başlangıç yapmak istiyorsanız bu dönem değerlendirebilir sonrasında da şifasını görebilirsiniz. Rüyalarınız haberci olabilir.

Yükselen Yengeç ve Oğlak Burçları
Yeni ay sizin 5. ve 11. evinizde meydana gelecek. İlişkiler, aşk hayatınız, çocuklarınız, yatırımlarınız, sosyal çevreniz, hayalleriniz ve umutlarınız gündem konularınız arasında olacaktır. Bu alanlarda sizi huzursuz eden kafanızı meşgul eden hissettiğiniz konular varsa bunlarla yüzleşebilir ve hislerinizde yanılmadığınızı anlayabilirsiniz. Yani farkındalık durumu söz konusu olacak gibi görünüyor.

Yükselen Aslan ve Kova Burçları
Yeni ay sizin 4. ve 10. evinizde meydana gelecek. Ev, yuva, aile büyükleri, tadilat, taşınma, emlak alım satımı, kariyer hayatınız ve hedefleriniz gündem başlıklarınız için de olabilir. İş hayatınızda yeni ve beklenmedik teklifler alabilirsiniz aile bireyleriniz ile bazı sıkıntılı durumlar yaşansa da olabildiğince fevrilikten uzak durmalısınız. Ve emlak alım satımı konusunda karşınıza şanslı bir fırsat çıkabilir.

Yükselen Başak ve Balık Burçları
Yeni ay sizin 3. ve 9. evlerinizde gerçekleşecek. Gündem başlıklarınızda kuzenleriniz, akrabalarınız, yakın çevreniz, kardeşleriniz, iletişim diliniz, ticari faaliyetleriniz, yurtdışı konularınız, seyahat planlarınız, vize pasaport gibi işlemlerle alakalı konular olabilir. Bu alanlarda krizli durumlar gündeme gelebilir fakat sakin ve sabırlı davrananlar Kasım sonuna doğru yaşayacağımız dolunayla birlikte çözümleme sürecine olumlu girmiş olacaklar.

foto-link-001.jpg

Sevgilerime
Astrolog Saadet Gülbakan
Instagram @astrologsaadetgulbakan
Twitter @saadetgulbakan

Etiketler :