Ünlü Astrolog Dinçer Güner Müjdeyi Verdi: "Güneş Yay Burcuna Geçiyor... Neşeli ve Enerjik Olma Zamanı"

Ünlü Astrolog Dinçer Güner Müjdeyi Verdi: "Güneş Yay Burcuna Geçiyor... Neşeli ve Enerjik Olma Zamanı"
Konu astrolojik tahminler olunca başarılı saptamalarıyla gündemden düşmeyen Dinçer Güner müjde verdiği bir tweet attı: "Gökyüzünde, bir aylık YAY burcu dönemi başlıyor! Enerjik ve neşeli olma zamanı" dedi.

Güneş'in Yay burcuna geçmesi, Güneş'in gökyüzündeki hareketi sırasında Yay burcuna doğru ilerlemeye başladığı anlamına gelir. Her yıl, 22 Kasım ile 21 Aralık tarihleri arasında gerçekleşir.

Bu dönemde Güneş'in Yay burcuna geçmesi, Yay burcu özelliklerinin vurgulanması anlamına gelir. Astrolojiye göre, bu dönemde insanlar genellikle keşiflere, maceralara, özgürlüğe ve öğrenmeye daha fazla ilgi gösterirler. Tabii ki, bu tür yorumlar kişiden kişiye değişebilir ve bilimsel bir temeli olmadığını hatırlamak önemlidir.

Ünlü astrolog Dinçer Güner X (Twitter) hesabında;

"Güneş Yay burcuna geçtiğinde atmosfer daha iyimser, neşeli, canlı, heves dolu, meraklı, felsefi, eğlenceli ve maceraya açık olur.Yeni şeyler keşfetmeye, yeni mekanlar tanımaya, yeni insanlarla tanışmaya daha hevesli oluruz. Her türlü yeniliklere, yeni deneyimlere açık olabileceğimiz bir zamandır." çıkarımı yaptı.