Mavi Dolunay Bu Hafta Başlıyor... Burçları Nasıl Etkileyecek? Bu Haftaya Dikkat...

Mavi Dolunay Bu Hafta Başlıyor... Burçları Nasıl Etkileyecek? Bu Haftaya Dikkat...
Astrolog Dinçer Güner, sosyal medya hesabından balık burcuna dikkat çekti. 'Sert dolunay' uyarısı yapan Dinçer Güner, yapılması gerekenleri açıkladı.

Dinçer Güner, sosyal medya hesabından yaptığı astroloji tahmininde, "Balık ve Yükselen Balık; Bu hafta balık burcunun 7. Derecesinde satürnyen mavi dolunay meydana gelecek. Bu dolunay biraz sert bir dolunay. Çünkü işin içinde Satürn var!" dedi.

Güner, bu sözlerinin ardından yapılması gerekenlere dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.

DİNÇER GÜNER'DEN BALIK VE YÜKSELEN BALIK İÇİN UYARI

"Balık ve Yükselen Balık; Bu hafta balık burcunun 7. Derecesinde satürnyen mavi dolunay meydana gelecek. Bu dolunay biraz sert bir dolunay. Çünkü işin içinde Satürn var!"

"Satürn’ün olduğu yerde hem bir çeki düzen vermek gerekir hem sorumluluk almak gerekir hem de kısıtlanma durumu vardır. Bu dolunayla kendinize odaklanıp, hayatınıza çeki düzen vermeniz gerekebilir. Belki son dönemde biraz dağılmış veya dağıtmış olabilirsiniz."

"Sağlığınıza odaklanmalı, size iyi gelecek konulara yönelmekte fayda var. Kendinize karşı olan sorumluluklarınızı belki de hatırlayacaksınız. İş anlamında yoğun ve tempolu bir süreç geçirebilirsiniz."

"Tabii aslında bu dönem hayata ve kendinize karşıda gerçekçi olmalı, boş hayallerin peşinde koşmamalısınız."