Mars ve Neptün Balık burcunda kavuşumunda kimleri sisli belirsizlik içeren günler bekliyor?

Mars ve Neptün Balık burcunda kavuşumunda kimleri  sisli belirsizlik içeren günler bekliyor?
Astrolog Saadet Gülbakan'ın Yorumuyla...

Merhabalar
Mars ve Neptün Balık burcunda kavuşum yapıyor.
Mars ateş, silah, şiddet, patlama, yüksek enerji anlamlarına gelirken, Neptün ise puslu, sisli, belirsizlik içeren gündemleri anlatır. Bu kavuşumun etkisi yaklaşık bir hafta sürecektir. Her iki gezegeninde Balık burcunda yani su elementinde oluşu ile karşımıza çıkabilecek olası astrolojik öngörülerim şu şekildedir;

  • Denizler, dereler, göller, okyanuslar gibi su ile alakalı yerlerde olumsuzluklar yaşanabilir, ani hava olayları gelişebilir ve durum üzücü sonuçlar doğurabilir. (su baskını, sel, toprak kayması v.b.)
  • İntihar, cinayet, yangın, patlama haberlerinde artışlar olabilir.
  • Dini yerler, din adamları ve kurumları gündeme gelebilir.
  • Bireysel olarak bağışıklık sistemine ve varsa alerjilere dikkat edilmeli.
  • İlaç, gıda, alkol kaynaklı zehirlenmeler duyabiliriz. Özellikle bilmediğiniz yerlerden tüketim yapmamaya özen gösterilmeliyiz. Sahte veya tarihi geçmiş ürünlerin vücuda vereceği zarar büyük olabilir.
  • Bu dönem lütfen ortama ayak uydurayım derken tutamayacağımız sözler vermeyelim. Ayrıca her duyduğumuza da inanamayalım çünkü dedikodu ve yalan olma ihtimali yüksek olabilir.
  • Dalgınlık ve unutkanlık sebebiyle hırsız ve dolandırıcılara dikkat edelim, güvenmediğimiz tanımadığımız kişilerle bilgilerimizi paylaşmayalım.

Hayal gücümüzün ve manevi duygularımızın yüksek olacağı bir süreç olduğundan bol bol sadaka verelim ve aklımıza gelen fikirleri muhakkak not alıp Mayıs ayının ikinci haftasında hayata geçirelim.

foto-link.jpg

Sevgilerimle
Astrolog Saadet Gülbakan
Instagram @astrologsaadetgulbakan
Twitter @saadetgulbakan

Etiketler :