Koç çabuk öfkelenir, İkizler konuşkandır: Burcunuza göre nasıl bir annesiniz?

Koç çabuk öfkelenir, İkizler konuşkandır: Burcunuza göre nasıl bir annesiniz?
Burcunuzun karakteristik özelliği olan annelik davranışlarını öğrenin.Astrologlar, her burcun annelerinin hangi tavırlara sahip olduğunu anlattı . Astrologların her burç temsilcisinin annelik tarzlarını ve davranışlarını tanımladığını söylüyorlar:

Koç- çabuk sinirlenir

mutlu-koc.jpg

Stresli ve enerjik Koç burcu anneleri, çocuklarının koltuk minderlerinin altına veya kulaklıklara sığınmasına neden olan patlayıcı patlamalara eğilimlidir. Suçluluğunun kefaretini ödemeye çalışan Koç annesi, çocuklarını hediyeler ve özür niteliğinde mesajlarla yatıştıracaktır.

Boğa - yargılayıcı, disiplinli

mutlu-boga.jpg

Estetik gezegeni Venüs tarafından yönetilen Boğa burcu anneleri en kötü hallerinde yüzeysel ve yargılayıcı olabilirler. Kontrol edilmediği takdirde bu kombinasyon; özgüveni düşük, öfkeli gençlerin ortaya çıkmasına neden olabilir.

İkizler- konuşkandır

mutlu-ikizler.jpg

İkizlerin karakteristik anne başarısızlıkları dikkatsizlik ve konuşkanlıktır. Hava burcu oldukları için kahvaltı kutularına gerçek yiyeceklerden ziyade bir şiir koyma olasılıkları daha yüksektir. Ayrıca bu anneler güvenilmez anlatıcılardır ve olayları çarpıtılmış versiyonları çoğu zaman çocuklarının gerçekliğin yapısını sorgulamasına neden olur. Annesinin bilinç akışı ifade tarzına bağlı olarak İkizler çocuğu, kelime söylemekte zorlanacak ancak kendini kapatma sanatını geliştirecektir.

Yengeç- önemsiyor

mutlu-yengec.jpg

Hiçbir burç Yengeç burcundan daha anaç değildir. Çocuklarının ihtiyaçlarına ve duygusal farklılıklarına uyum sağlayan bu yavrular, yuvadan ayrıldığında derin bir üzüntü yaşarlar.

Aslan- eğlencelidir

mutlu-aslan.jpg

Aslan burcu bir anne için çocuklar kendi güneş enerjisinin bir uzantısıdır. Bu anneler pişmanlık duymaz ama gürültülü bir doğum günü partisi düzenleme konusunda rakipsizdirler.

Başak -sıra dışıdır

mutlu-basak.jpg

Başak burcu annelerinin ebeveynlik tarzı yoğun ve alışılmadık arasında gidip gelir. Bu nedenle Başak çocukları müziğe yatkın, güçlü bir bağışıklık, güçlü çalışkanlık ve paranoyayla büyürler.

Terazi- çatışmasızdır

mutlu-terazi.jpg

Çatışmalara yatkın olmayan ve halka açık sahneler düzenlemeyen Rahibe Teresa, barışı ve nezaketi korumak adına çok şey sağlar. Venüs tarafından yönetilen bu aileler, çocuklarının kendi estetiklerini/markalarını korumaları konusunda ısrar ediyorlar. Bu anneler için bazen çocuğun nasıl göründüğü, nasıl hissettiğinden daha önemlidir.

Akrep uyanık

mutlu-akrep.jpg

Akrep bir anneden saklanmak yoktur. Doğası gereği şüphecidirler, korkuyu ve sırları duyarlar. Bir Akrep çocuğu için evden kaçmak ve/veya herhangi bir gizli davranış, sakinleştirici ve taktiksel beceri gerektirir. Sen kaçabilirsin ama o seni bulacaktır.


Yay - komik

mutlu-yay.jpg

Hiç kimse Yay burcu bir anne kadar çocuklarının duygularına ve onların insani nezaketine daha az önem vermez. Trajikomik çocukluk anıları garanti edilir.

Oğlak - katıdır

mutlu-oglak.jpg

Anne-Oğlak burcu bir "baba" atmosferi yayar: el çırpmak, sert dil. Yatma vakti hikayeleri yatırım tavsiyesi şeklini alır. Duygusal ulaşılabilirliğin eksikliğini finansal istikrarla telafi ederler. Bu kadınlar, iyi bir kredi notu gibi aşkın da kazanılması gerektiğine inanıyor. Çocuklarının daha iyi olmasını istiyorlar. Mükemmellik arayışının bir sonucu olarak Oğlak burcu annelerin çocukları ya çılgın lise öğrencileri ya da içe kapanıktırlar.

Kova - ilginçtir

mutlu-kova.jpg

Kova burcu, deha ile delilik arasındaki dengeyi sağlamak için verdiği günlük mücadelede çocukları olduğunu unutabilir. Sert gezegen Satürn ve punk-rock Uranüs tarafından yönetilen Kova burcu anneleri ya bakıcıdır ya da tamamen tuhaftır.

Balık - hayalperesttir

mutlu-balik.jpg

Balık burcu anneleri hayalperesttir ve genellikle çocuklarının işlerine karışmazlar. Bu su işaretlerinin, bedensel ceza kullanmak veya mola talep etmek yerine yastıktan kale inşa etmeleri ve erişte kolyesi takmaları çok daha olasıdır. Balık, derinlerde, konu çocukların sorumluluğu olduğunda tereddüt eder.