İkizler Burcunun Burçlara Yansıması: Dolunayın Burç Burç Etkisi ...

İkizler Burcunun Burçlara Yansıması: Dolunayın  Burç Burç Etkisi ...
Astrolog Saadet Gülbakan'ın Yorumuyla...

Merhabalar,
Ben Astrolog Saadet Gülbakan
Nasılsınız? Umarım hepiniz iyisinizdir.
Bir haftalık aradan sonra yine birlikteyiz. Geçen hafta taşınma telaşım olduğu için görüşememiştik, gelen mesajlara beni merak edenlere öncelikle çok teşekkür ediyorum. Şimdi sizinle 27 Kasım Pazartesi günü 12:16 da 4 derecede gerçekleşecek olan ikizler burcundaki dolunayın burçlara olan etkilerinden bahsedeceğim.
Önce yükselen burcunuzu sonra kendi burcunuzu dinlemenizi öneririm. Dolunayın genel özeti olarak tüm burçların önümüzdeki iki hafta boyunca öfke kontrolüne, her duyduğuna inanmamaya ve dolandırılmalara karşı dikkatli olması gerekiyor.

Sevgili Koç ve Terazi burçları dolunay sizin 3/9 aksınızda gerçekleşecek. Gündem başlıklarınız kardeş, kuzen, yakın çevre, akrabalar, seyahat planları, ticaret, araç alım satımı ve tamiri, yurtdışı ile alakalı konular ve eğitimler olacaktır.

Sevgili Boğa ve Akrep burçları dolunay sizin 2/8 aksınızda gerçekleşecek. Gündem başlıklarınız, finansal kaynaklarınız, paranız, harcamalarınız, bankalar ile alakalı her türlü konular, operasyonlar, sağlık konuları olacaktır.

Sevgili İkizler ve Yay burçları dolunay sizin 1/7 aksınızda gerçekleşecek. Gündem başlıklarınız kendinizle alakalı konular, paranız, işiniz, sağılığınız, eşiniz, ilişkiniz, ortaklı işleriniz olacaktır.

Sevgili Yengeç ve Oğlak burçları dolunay sizin 12/6 aksınızda gerçekleşecek. Gündem başlıklarınız arkadan dönen olaylarla yüzleşme, iş ve ev kazaları, rüyalarınız, bilinçaltınız, evcil hayvanlarınız ve sağlığınız olacaktır.

Sevgili Aslan ve Kova burçları dolunay sizin 11/5 aksınızda gerçekleşecek. Gündem başlıklarınız sosyal çevreniz, hayalleriniz, umutlarınız, üyesi olduğunuz kuruluşlar, ikili ilişkileriniz, çocuklarınız, hobileriniz ve yaratıcılıklarınız olacaktır.

Sevgili Başak ve Balık burçları dolunay sizin 11/4 aksınızda gerçekleşecek. Gündem başlıklarınız kariyeriniz, hedefleriniz, ortalıklarınız, aileniz, aile bireyleriniz, gayrimenkul alım satımları, tadilat, tamirat, taşınma konuları olacaktır.

Dolunayın iyi enerjilerini yaşamayı umut ederek sizi instagram sayfamdaki çekilişe davet ediyorum.
Beni sosyal medya hesaplarımdan da takip edebilirisiniz. Haftaya yeni bir video ile buluşmayı diliyor sevgilerimi gönderiyorum.

foto-link-001.jpg

Instagram @astrologsaadetgulbakan
Twitter @saadetgulbakan