İkizler Burcundaki Dolunay, Etkisini Nasıl Gösterecek? Dolunaydan En Çok İkizler, Başak, Yay ve Balık Burçları Etki Alacaklar

İkizler Burcundaki Dolunay, Etkisini Nasıl Gösterecek?  Dolunaydan En Çok İkizler, Başak, Yay ve Balık Burçları Etki Alacaklar
Dolunaylar bitirme, sonlandırma ve sonuç alma enerjileri barındırdığından önümüzdeki 2 hafta boyunca askıda kalan, çözülmemiş ya da cevapları alınamamış konuların haberlerini alabiliriz.

Merhabalar
Bir haftalık aradan sonra yine birlikteyiz. Geçen hafta taşınma telaşım olduğu için görüşememiştik, gelen mesajlara beni merak edenlere öncelikle çok teşekkür ediyorum. Şimdi sizinle 27 Kasım Pazartesi günü gerçekleşecek olan ikizler burcundaki dolunaydan bahsetmek istiyorum. Bu dolunay 4 derecede saat 12:16 da gerçekleşecek.

Dolunaydan en çok ikizler, başak, yay ve balık burçları etki alacaklar.

İkizler burcunun niteliği değişken olduğundan bu dolunay bizi bireysel olarak biraz kararsız hissettirebilir. Genel olarak önümüzdeki 15 gün boyunca gerçekle yalanı ayırmakta zorlanabilir, birbirine karıştırabilir ve ani değişen söylem, eylem ve davranışlara da maruz kalabiliriz. Özellikle bu dönem duyduğumuz haberlerin hepsinin gerçeği yansıtmama gibi bir durumu olduğundan araştırmadan herkesin her söylediğine inanıp gereksiz tepkiler vermekten kaçınılması gereken bir 15 gün var önümüzde.
Aile, aile bireyleri, yuva, ev, barınma, gayrimenkul alım satımı gibi konular yine bu dolunayın gündem başlıklarından olacak fakat Mars’ın Güneş ile kavuşumu Uranüs’e karşıt açı fırlatması ve Merkür’ün de eşlik ettiği bir yay burcu gösterisi var gökyüzünde. Fanatiklik, holiganlık, aşırılık, önyargılı olma durumları, her alanda kazalar, şiddet, aile içi şiddet, öfke, patlama, yangın, terör olayları, otorite figürleriyle gerginlik yaşama durumu, askeri hareketlilikler ve ani değişen hava olaylarını gündeme taşıyacak gibi duruyor.
Anın haritasında yükselen burç Kova olduğundan teknoloji, havacılık alanları, bankalar, bankacılık sistemleri ile ilgili haberler duyabiliriz. Bağlantı kesintileri, hacklenmeler ve siber saldılar da gerçekleşebilir.
Ülkemiz haritasına baktığımda ise 12. Evin yükseldiğini görüyorum. 12. Ev kapalı alan, gizlenen konular, avmler, sağlık, sağlık çalışanları, hastaneler ve cezaevlerini anlatır. Yine skandal yaratacak yeni ünlü isimler, hapis cezaları ve avmlerde can sıkıcı olaylar duyabiliriz.
Sağlık ve eğitim sistemi ile alakalı açıklanacak yeni haberler, protestolar gündeme gelebilir ve bu dolunay 14 Ekim terazi burcundaki tutulmayı tetikleyeceği için yine size o tarihteki öngörülerimden önümüzdeki iki hafta boyunca çoğunlukla alıntılamalar yapacağımı da işaret ediyor.
Sağlık açısından alkol, gaz, kimyasal ve ilaç zehirlenmelerinde, nefes yollarında, akciğerlerdeki hastalıklarda artışlar olabilir. El, kol, omuz, üst bacak ve kalça kemikleri de hassas olacağından ağrılar, kırılmalar fazlalaşabilir dikkat etmekte fayda var.
Dolunayın iyi enerjilerini yaşamayı umut ederek sizi instagram sayfamdaki çekilişe davet ediyorum.
Beni sosyal medya hesaplarımdan da takip edebilirisiniz. Haftaya yeni bir video ile buluşmayı diliyor,sevgilerimi gönderiyorum.

foto-link.jpg


Instagram @astrologsaadetgulbakan
Twitter @saadetgulbakan

Etiketler :