Hem Komik, Hem Alıngan! Güldürürken Düşündüren O Burç

Hem Komik, Hem Alıngan! Güldürürken Düşündüren O Burç
Her burcun kendine özgü özellikleri ve eğilimleri olduğu gibi, mizah anlayışları da farklılık gösterir. Bazı burçlar doğal olarak esprili ve komiktir, sohbetlerde ortamı şenlendirip her ortamın aranan isimleri olurlar. Onlar olmadan eğlence düşünülemez. Peki şen şakrak her ortamın olmazsa olmazı burcu hangi burçlar? İşte astroloji dünyasında en komik üç burç...

Yay (23 Kasım - 21 Aralık): Yay burcu insanı, neşeli ve maceracı kişiliğiyle dikkat çekiyor. Kendi hatalarını espriye dönüştürebilen ve her durumu gülmeyle karşılayabilen özel bir yapısı vardır. Onunla birlikteyken sıkılmak mümkün değil, çünkü her anı eğlenceli hale getirme özelliğine sahip. Onun yanında hüzünlü bir ortamda bile gülersiniz. Çünkü o ne yapar ne eder mutsuz anları bile mutluluğa çevirir. Yay burçları her ortamın insanıdır. Ancak çok dram sevmez, eğer aşırı dramatize konulara girerseniz çok ciddiye alamayacaktır.

KOVA GÜLDÜRÜRKEN DÜŞÜNDÜRÜR

Kova (20 Ocak - 18 Şubat): Kova burcu, diğerlerinden farklı olmayı seven ve sıra dışı espri anlayışıyla dikkat çeker. Zekası ve yaratıcılığıyla, sıkıcı anları bile bir anda komik bir hale getirebilir. İçindeki esprili ruh, etrafındakilere pozitif enerji ve neşe yayar. Kova burcu esprilidir ama bazı anlarda espriyi ciddiye alabilir. Kendisi şaka yapar ama bazen başkası ona şaka yapınca şaka olarak görmeyip her an ciddileşebilir. Onun neye alınganlık yapacağına dikkat ederseniz sorun kalmayacaktır. Kova tam bir maskottur ama nerede ne yapacağı belli olmaz.

Yengeç (21 Haziran - 22 Temmuz): Yengeç burcu insanı, mizahi yetenekleriyle sıklıkla göz ardı edilir. Hassas doğası ve ince mizah anlayışıyla, esprili bir dille etrafındakileri güldürebilir. Arka planda kalmayı tercih edebilirler, ancak bir kez sahneye çıktıklarında herkesi şaşırtabilirler. Sahneye çıkmak onlara göre değildir ama sahneyi arada ona bırakırsanız sizi komiklikleriyle kahkahaya boğacaktır.

Kaynak:halktv.com.tr