En Çapkın Burçlar Belli Oldu! Evleneceğiniz Kişileri Seçerken Dikkat!

En Çapkın Burçlar Belli Oldu! Evleneceğiniz Kişileri Seçerken Dikkat!
Çapkınlık zamanla bazı burçlarla özdeşleşmiştir. Zodyak kuşağının bazı burçları da bu konuda öne çıkmışlarıdır. Peki, astrolojide en çapkın burçlar hangileri? İşte astrolojiye göre en çapkın burçlar...

Her insanın ilişkilerinde farklı bir tutum sergilediği doğrudur ve astroloji, kişilik özellikleri ve davranışlar konusunda bazı ipuçları sağlayabilir. İşte astrolojiye göre en çapkın olduğu düşünülen burçlar...

KOÇ BURCU (21 Mart- 20 Nisan)

koc-burcu-1.jpg

Koç burçları, enerji dolu ve dışa dönük yapılarıyla öne çıkarlar. Durmak bilmeyen ve sürekli farklı ortamlarda bulunma isteğiyle dikkat çeken Koç burçları, ilişkilerinde bağımsızlık ve özgürlüklerine önem verebilirler. Hızlı sıkılan ve yeni maceralara atılmaktan kaçınmayan yapılarıyla Koç burçları, çevrelerine enerji katan bireylerdir.

İKİZLER BURCU (21 Mayıs – 21 Haziran)

ikizler-burcu-3.jpg

Astrolojiye göre, en çapkın burçlardan biri İkizler burcudur. İkizler burcu, yeni insanlar tanıma ve sosyal ortamlarda bulunma konusundaki merakıyla öne çıkan, konuşkan ve sosyal bir burçtur. Bilgili ve hoş sohbet olmaları, çevrelerindeki insanlarla kolayca iletişim kurmalarını sağlar. Ancak, bu özellikleri onları ilişkilerinde sadık kalmak konusunda zorlayabilir. İkizler burcu, flörtü eğlenceli bir oyun olarak gördüğü için zaman zaman sadakat konusunda sıkıntı yaşayabilir.

TERAZİ BURCU (24 Eylül – 23 Ekim)

terazi-burcu-3.jpg

Terazi burçları, estetik ve zarafete olan düşkünlükleriyle tanınan bir burçtur. İlişkilerinde hızla sıkılabilen ve uzun vadeli bağlılıklardan kaçınabilen Terazi burçları, duygularını ifade etmeyi severler ancak dikkatleri çabucak başka birine kayabilir. Flört etmeyi seven Terazi burçları, çabuk sıkılan doğaları nedeniyle uzun vadeli, ciddi ilişkilerde zorlanabilirler.

YAY BURCU (23 Kasım – 21 Aralık)

yay-burcu-3.jpg

Astrolojide en gezgin burçlardan biri olarak bilinen Yay, monotonluktan kaçınan ve sürekli yeni maceralar peşinde olan bir burçtur. Uzun vadeli ilişkiler, Yay burçlarına sıkıcı gelebilir. Enerjik ve özgür ruhlu olan Yay burçları, flört etmekten keyif alır ve ilişkilerinde bağlanmak konusunda zaman zaman zorlanabilirler.