Biri Bitmeden Diğeri Başlıyor: Ünlü Astrolog Uyardı! Bu Kez Burçların İş Hayatı Etkilenecek... İş Bulmak, Terfi Bu Günlerde Zor

Biri Bitmeden Diğeri Başlıyor: Ünlü Astrolog Uyardı! Bu Kez Burçların İş Hayatı Etkilenecek... İş Bulmak, Terfi Bu Günlerde Zor
Dinçer Güner, sosyal X (Twitter) hesabından paylaştığı "Daha fazla sorumluluk olmasın!" başlığıyla bugünü ve önümüzdeki 4 günü değerlendirdi.

Astrolojik tahminleriyle yüz binlerce takipçi kazanan Dinçer Güner, bizleri 4 gün boyunca etkileyecek gökyüzü olaylarını kaleme aldı.

Diner Güner X hesabından şu açıklamayı paylaştı:

"Kariyerle ilgili konularda problemler ve engeller oluşabilir. Bugünlerde yeni bir iş kurmak, iş konusunda ciddi adımlar atmak, iş bulmak, terfi etmek oldukça zordur. Sorumluluklarınız artabilir, taşıyabileceğinizden daha fazla yükü almamaya özen göstermelisiniz. Bugün zamanı yönetmek günün ana teması olabilir, yetiştirilmesi gereken işlerin altında ezilebilirsiniz.

Gereksiz risk almaktan kaçınmakta, temkinli bir şekilde hareket etmekte yarar vardır. Bir işi yaparken sürekli sizi engelleyen veya size karşı çıkan birtakım engeller veya gecikmeler ortaya çıkar. Otorite figürleri ile ilişkiler gergin olabiliriz. Kendimizi engellenmiş veya kısıtlanmış hissedebiliriz. Bu, özellikle hedeflerimize ulaşmakta zorlanıyorsak veya planlarımız beklediğimiz gibi ilerlemiyorsa bir yerde bir şeyler yanlış gidiyor demektir ve bunu tespit edip düzeltmeliyiz.

Sağlık olarak, dişler, kemikler, cilt, diz kapakları, eklemler hassaslaşabilir. Sağlık ve enerji bakımından kendinizi kötü hissedebilirsiniz. Bu transit genellikle içinden çıkamadığınız, size yük ve sorumluluk getiren ve bu yükü taşımaktan zorlanıp, bırakmak istediğiniz ancak belli nedenlerle bırakamadığınız bir yükümlülük anlamına gelebilir."