Aslan Kadını Nasıl Bir Erkek İster? Onu Ancak 3 Burç İkna Eder

Aslan Kadını Nasıl Bir Erkek İster? Onu Ancak 3 Burç İkna Eder
Özgür, cesur ve kendinden emin... Aslan burcu, girdiği her ortamda hemen fark edilir. Eril enerjisiyle dikkat çeken Aslan, adeta kraliyetin vücut bulmuş halidir. Özgürlüklerine düşkün aslanları evlenmeye ikna etmek zordur. Kendi kurallarını, kendi yollarını kendi çizerler. Bir erkeğin hükmü onlarda ancak bu koşullarda geçer. Peki hangi koşullarla aslan kadını evlenmeye ikna olur? İşte detaylar...

Aslanlar, özgürlüklerine düşkün ve bağımsız ruhlu insanlardır. Koydukları kuralların dışına çıkmazlar. Aslan kadını kendini daima değerli ve çok önemli hisseder, egosu yüksektir. Onu değersizleştirecek kim olursa olsun asla izin vermez. Onları kimse manipüle edemez, ancak o başkalarını kolayca manipüle edebilir.

ASLAN BURCU KADINI BİR ERKEKTEN NE İSTER?

Aslan kadını, kendisi gibi güçlü, cesur, özgüveni yüksek bir erkek ister. Fakat bazen aşırı güç, güç zehirlenmesi yaşatabilir. Bunun sonucu da egoistliğe hatta, narsistlikle bile sonuçlanabilir. Bu yüzden Aslan burcu egolu insanları sevmez. Güçlü ama aynı zamanda naif bir erkeği tercih eder.

Aslan burcunu evliliğe ikna edecek uyumu yüksek olan burçlar şunlardır:

Koç erkeği: Koç erkeği, doğuştan bir liderdir. Karizmatik ve etkileyici kişilikleri sayesinde insanları kolayca motive edebilir ve yönlendirebilirler.

Yay erkeği: Yay erkeği, maceracı ve risk almayı seven bir kişiliğe sahiptir. Yeni şeyler keşfetmeyi ve farklı kültürleri deneyimlemeyi severler.

İkizler erkeği: İkizler burcu erkeği, zeki, meraklı ve çok yönlü bir kişiliğe sahiptir. Farklı konulara ilgi duyarlar ve yeni şeyler öğrenmeye heveslidirler.

Koç, İkizler ve Yay burcunun özelliklerine baktığımızda üç burçta Aslan burcu gibi güçlü, cesur ve risk almayı seven burçlardır. Aslan burcu evlenmek isterse bir gün ancak bu burçlara hayır diyemeyecektir.