28 Ekim Cumartesi Günü Tutulmadan Burçlar Nasıl Etkilenecek?

28 Ekim Cumartesi Günü Tutulmadan Burçlar Nasıl Etkilenecek?
Astrolog Saadet Gülbakan'ın yorumuyla...


Önce yükselen burcunuzu sonra güneş burcunuzu isterseniz ay burcunuzu da dinleyebilirsiniz.
Tutulmadan en çok sabit burçlardan Boğa, Aslan, Akrep, Kovalar ve onların 0-15 derecede gezegenleri olanlar etki alacaklar. Ama tüm burçlar için söyleyebilirim ki artık zorlandığınız karar veremediğiniz tüm konuların çözümüne ve sonuçlanmasına girdiğimiz bir dönem başlıyor.

YÜKSELEN KOÇ VE TERAZİLER
Her videoda üzerine basa basa bahsettiğim aslında önümüzdeki 1,5yıl sizin burçlarınızda olacak olan tutulmaların etkisi altındasınız. Değişiyor, dönüşüyor, yeni başlangıçlar yapıyor, yeni kararlar alıyor ve sahneye tekrar çıkmak için hazırlık yapıyorsunuz. Özellikle finansal alanda yeni yatırımlar için ve başlangıçlar için bu tutulma sizi destekleyecek. Sadece dikkat etmeniz gereken şey bilmediğiniz alanlara yatırım yapmamanız ve paranıza sahip çıkmanız diyebilirim.

YÜKSELEN BOĞA VE AKREPLER
Boğa ve Akrep burçları son 1,5 yıldır tutulmalar sizin burcunuzda olduğu için aslında hepiniz değişip dönüştüğünüzün farkındasınız. Geçtiğimiz bu süreç içinde zorlandığınız konular varsa bunlar artık çözülüyor ve ödüllerini alıyorsunuz. Bekâr Boğa ve Akrepler sizler için yeni ilişki başlangıçları var. İlişkisi olanların ise bu ilişkiyi bir üst aşamaya taşıma durumları söz konusu. Aslında kısaca tüm yeni başlangıçlar sizden yana.

YÜKSELEN İKİZLER VE YAYLAR
Bu tutulmalardan farkındalık, kendi değerinizi bilme, şifalanma iş ve kariyer hedef konularında şanslar sizden yana olacak karşınıza çıkacak olan fırsatları değerlendirmenize öneririm.

YÜKSELEN YENGEÇLER VE OĞLAKLAR
Bu tutulma size yeni bir çevre, yeni bir arkadaş ortamı, bekarlara yeni bir aşk, çocuğu olanlara onlarla ilgili başarılar veriyor.

YÜKSELEN ASLANLAR VE KOVALAR
Bu tutulma size kariyer, aile konuları, gayrimenkul alım satımı alanlarından şanslı etkiler veriyor. Karşınıza çıkacak fırsatları iyice emin olduğunuz takdirde değerlendirmenizi öneriyorum.

YÜKSELEN BAŞAK VE BALIK BURÇLARI
Bu tutulma size yurtdışı konuları, seyahatler, yeni eğitimler, ticari başarılar, uluslararası imzalar alanında hayallerimize kavuşmak için fırsatlar verecek.

foto-link-001.jpg

Sevgilerimle
Astrolog Saadet Gülbakan
Instagram @astrologsaadetgulbakan
Twitter @saadetgulbakan

Etiketler :