15 Eylül'e kadar Merkür gerilemesi bu burçların aşk hayatını etkileyecek…

15 Eylül'e kadar Merkür gerilemesi bu burçların aşk hayatını etkileyecek…
Merkür 15 Eylül 2023'e kadar geri harekette olacak ve kesinlikle hayatımıza sadece eski aşklarımızı geri getirmekle kalmayacak, aynı zamanda mevcut partnerlerimizle gelecek planlarımızı da yeniden gözden geçirmemizi sağlayacak.

Merkür gerilemesi etkisini en çok hissedecek burçlar şunlardır :

Boğa burcu

boga.jpg

Merkür gerilemesi, eski partnerinize yazmanızı veya onun sizinle iletişim kurmasını ve duygularını açıklamasını sağlamanızı teşvik edebilir. Muhtemelen sizi yeniden etkilemeye çalışacak veya hayatındaki bir şeyi değiştirmene yardım edecek. Örneğin, artık mutsuz olduğunuzu anlayacak ve başarısız olan romantizmi bitirmenize yardımcı olacaktır.

Başak

basak-1.jpg

Geriye giden Merkür'ün etkisi altında, ilişkilerdeki konumunuzu değiştirecek, romantizminizi "karıştıracaksınız" . Merkür yöneticinizdir ve sizi kendinize, görünüşünüze ve genel olarak hayatta bir amaç olarak ne istediğinize odaklanmaya zorlayacaktır. Etkisi altında aile durumunuzu yeniden değerlendirebilir veya kaderinizi değiştirebilirsiniz. Satürn'ün şu anda evlilik yolunda ilerlediğini ve boşanmaya veya yeniden evlenmeye yol açabileceğini unutmayın.

Kova

kova.jpg

Gerileyen Merkür size en eğlenceli romantik ayı yaşatacak; eski sevgililerinizi ve yakın partnerlerinizi hayatınıza geri getirecek. Bu , onlardan biriyle tutkulu bir ilişkiye geri dönebileceğiniz anlamına gelir . Örneğin eviniz yenilenecek ve eski partneriniz bu dönemde size onunla yaşamayı teklif edecek, bu da tutkunun yenilenmesine mutlaka katkı sağlayacaktır. Ayrıca Merkür gerilemesi, bir ilişkide açıklıkla ilgili herhangi bir kompleksi veya korkuyu çözmek için bir psikoloğun yardımına başvurmanızı sağlayabilir.