Yeni bölümde neler oluyor! Kızılcık Şerbeti'nde yeni dönem: O oyuncu daha çok ön plana çıkacak!

Yeni bölümde neler oluyor! Kızılcık Şerbeti'nde yeni dönem: O oyuncu daha çok ön plana çıkacak!
Cuma akşamları yayınlanan Kızılcık Şerbeti dizisi merakla bekleniliyor. Peki ama dizinin ilerleyen bölümlerinde neler olacak? Kızılcık Şerbeti yeni bölüm ne zaman? İşte detaylar...

Dizinin ilerleyen bölümlerinde Ünlü oyuncu Barış Kılıç'ın daha çok ön plana çıktığını göreceksiniz. Ömer karakterini canlandıran oyuncu, aynı zamanda ikizi Bekir olarak da izleyicileri fazlasıyla etkileyecek.

bariskilic-kizilcikserbeti41.jpg

Sette yeni karakter nedeniyle ünlü oyuncu daha yoğun çalışacak. Son dönemde Kızılcık Şerbeti dizi projesinde en dikkat çeken ve projenin belkemiği haline gelen ismin Barış Kılıç olduğunu da söyleyebiliriz.

kizilcik-5.png

Ömer karakterinin ardından Bekir olarak da izleyicilere farklı duygular yaşatmaya çalışmak Barış Kılıç gibi tecrübeli bir ismin altından kalkabileceği bir durum.

kizil4.png

Kızılcık Şerbeti 41. bölüm tanıtımı yayınlandı mı?

Gold Film’in üstlendiği, cuma akşamları yayınlanan Kızılcık Şerbeti’nin 41. yeni bölümünden ikinci tanıtım yayınlandı.

kizilcik-2.png

Kızılcık Şerbeti 41.bölümde neler oluyor?

Nilay’ın Abdullah’ın telefonundan Alev’e aşk mesajı atarak izleyicileri şoke ettiği tanıtımda Ömer’in ikizi Bekir’in, “Bu saatten sonra ortaya çıkıp ben yaşıyorum demek herkese zarar vermek olur” sözleri dikkat çekiyor.

kizilcik.png

Dilruba’nın Ünallar’ın evine misafirliğe gelmesi ile neler yaşanacağı ise heyecanla bekleniyor. Fatih’i bir otel odasında basan Doğa onun sevgilisini beklediğini iddia ederken, Fatih’in de bunu kabul etmesi akıllarda soru işareti yaratıyor.

kizilcik9.png

Çalan kapıyı açan Doğa gördüğü kişi karşısında şaşırırken, “Fatih’in sevgilisi mi var?” sorusunun yanıtı merak konusu oluyor.