Ütopya Selin Spikerlik Eğitimi Alıyor

Ütopya Selin Spikerlik Eğitimi Alıyor
TV8 ekranlarında yayınlanan Ütopya adlı programla tanınan Selin Soytürk, spikerlik eğitimi almaya başladı.Ütopya'nın en çok konuşulan yarışmacıları arasında yer alan Selin Soytürk, programdan sonra hem eğitim hayatına devam...

TV8 ekranlarında yayınlanan Ütopya adlı programla tanınan Selin Soytürk, spikerlik eğitimi almaya başladı.

Ütopya'nın en çok konuşulan yarışmacıları arasında yer alan Selin Soytürk, programdan sonra hem eğitim hayatına devam etme kararı aldı ve hem de özel bir kurumda spikerlik eğitimi almaya başladı.

"SPOR SPİKERİ OLMAK İSTİYORUM"

Bir Fenerbahçe taraftarı olan Ütopya Selin, futbola olan ilgisinden dolayı spor spikeri olmak istiyor. Maçlara gittiğini ve futbol programlarını kaçırmadan izlediğini söyleyen Selin Soytürk, "Futbola oldukça ilgiliyim. İleride spor spikeri olmak istiyorum"diyor.

SOSYAL MEDYADA AKTİF BİR KULLANICI

Kendisini kısa sürede büyük kitlelere sevdiren Ütopya Selin'in sosyal medyada da hatırı sayılır bir takipçi kitlesi var. Takipçileri Selin Soytürk'ün paylaşımlarını beğeniyle takip ediyor. Soytürk de fırsat buldukça fanlarıyla görüştüğünü ifade ederek, "Onlardan aldığımı geri dönüşler, kariyerime yön çizmek açısından önemli bulduğum bir husus. Hepsi sağ olsun" diyor.

ÜTOPYA'DA SELİN'İN HEDEFİ NEYDİ?

Selin Soytürk, Ütopya'ya katılma gerekçesini ise, "Çiftlik hayatında tek başına bir kadının neler yapabileceğini göstermek için sembolik bir mor çatı kurmaktı" diye açıklıyor. Yarışmada 3 ay kalan Selin'in bir hayali de Acun Ilıcalı ile tanışmakmış ve hayalini gerçekleştirdiği için de çok mutlu olduğunun altını çiziyor.

SELİN SOYTÜRK KİMDİR?

16.8.1995 doğumlu olan Selin Soytürk, Yıldız Teknik Üniversitesi'nde Bankacılık, Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nde de Radyo-TV bölümünde eğitimini sürdürüyor. Karikatür çizmeyi, yemek yapmayı ve şarkı söylemeyi çok seviyor. Ütopya Selin, aslan burcunun karakteristik özelliklerini taşıdığını da eklemeyi ihmal etmiyor.