Usta sanatçı İlhan Şeşen’den kötü haber geldi: İşte son sağlık durumu

Usta sanatçı İlhan Şeşen’den kötü haber geldi: İşte son sağlık durumu
Usta sanatçı İlhan Şeşen'den gelen kötü haber sanat camiasını ve sevenlerini üzdü. Türk müziğinin efsane sanatçılarından İlhan Şeşen, akciğer kanserine yakalandı. Usta ismin tedavisine başlandı. İşte son sağlık durumu...

Sarılınca Sana, Ellerimde Çiçekler, Neler Oluyor Bize ve Sarı Laleler gibi dillerden düşmeyen şarkılarıyla müzik piyasasına imzasını atan İlhan Şeşen, akciğer kanserine yakalandı.

Sarılınca Sana, Ellerimde Çiçekler, Neler Oluyor Bize ve Sarı Laleler gibi dillerden düşmen şarkılarıyla müzik piyasasına imzasını atan İlhan Şeşen, akciğer kanserine yakalandı.

Doktorları, Şeşen'in tedaviye olumlu yanıt verdiğinin müjdesini verdi. Şeşen'in daha önce de kansere yakalanarak kurtulduğu konuşulanlar arasında.

İLHAN ŞEŞEN KİMDİR?

18 Haziran 1948'de Manisa'da doğan İlhan Şeşen, Hukuk Fakültesi'ni bitirdikten sonra 10 yıl serbest avukat olarak çalıştı.

1968'de dans müziği orkestralarında şarkıcılık yaparak müziğe başladı ve aynı yıl gitar çalmayı öğrendi. 1971 yılında "Kavga" isimli bir kırkbeşlik plak çıkarttı..şlk