Ünlü çift ilişkilerini noktaladı!

Ünlü çift ilişkilerini noktaladı!
Arnavut kökenli İngiliz şarkıcı Dua Lipa ile Fransız yönetmen Romain Gavras, ilişkilerini noktaladı.

Ünlüler dünyasının en güçlü çiftlerinden biri olarak görülen Dua Lipa-Romain Gavras çifti ayrıldı. İlk kez mayıs ayında birlikte kırmızı halıya çıkan Arnavut kökenli İngiliz şarkıcı ile Fransız yönetmen yollarını ayırdı.

27 yaşındaki Dua Lipa ile Rita Ora'nın eski sevgilisi olan 41 yaşındaki Romain Gavras, ilk kez Paris Moda Haftası'nda sahne arkasında birbirlerini öperken yakalanmış, haklarında aşk dedikoduları çıkmıştı. Ardından mayıs ayında Cannes Film Festivali kırmızı halısında el ele yürüyen çift, aşklarını ilan etmişti.

hnna5-37aeycc-63ypizyw.webp

Çiftin ayrılık haberiyle ilgili The Sun gazetesine konuşan kaynaklar, Lipa'nın üçüncü albüm hazırlığında ve yoğun olduğunu söylerken, çiftin yaz bitiminde yollarını ayırdığını belirtti.

Ünlü şarkıcının bu kararı almasında müzik kariyerinin etkili olduğu iddia edildi. Lipa'nın, albümünün yayınlanmasından önce şu anda yalnızca müziğine konsantre olmak istediği belirtildi.

Dua Lipa, Bella ve Gigi Hadid'in erkek kardeşi Anwar Hadid ile ilişkisini 2021 yılında noktalamıştı. Romain Gavras ise aynı yıl şarkıcı ve oyuncu Rita Ora'dan ayrılmıştı.