Türk televizyonlarında tarihi skandal: Eşinin cinsel içerikli videosunu izletti

FOX TV'de Fulya Öztürk'ün sunduğu "Fulya ile Umudun Olsun" isimli programında, Celal Bilgin isimli kişi, eşi olduğunu iddia ettiği kadının cinsel içerikli videosunu izletti.

Yayınlanma:
Güncelleme: 05 Ekim 2021 13:26

Türk televizyon tarihinde unutulmayacak bir skandala imza atıldı. Canlı yayında cinsel içerikli video izletildi. Tepki çeken olay, FOX TV'de Fulya Öztürk'ün sunduğu "Fulya ile Umudun Olsun" isimli programında yaşandı.

Programa katılan Celal Bilgin isimli kişi, sosyal medyada izlediği cinsel içerikli videodaki kadının, ameliyat izlerinden tanıdığı eşi G.D. olduğunu öne sürdü.

fox.png

İnternetten tanışıp 18 ay sonra evlendiği ve çocuk sahibi olduğu eşini tespit ettiğini söyleyen Celal Bilgin, izlediği görüntülerden sonra çocuğu için DNA testi istedi.

Canlı yayında tartışılan konuda iddialarını kanıtlamak isteyen Bilgin, sunucu Fulya Öztürk ve diğer konuklara söz konusu görüntüleri izletti.

fox2.png

Bu sırada, Öztürk'ün "Tövbe Yarabbi sesini kapat... Ben izleyemem bunlar meraklı" dediği duyuldu.

'Şüphelendiğim için sürekli sitelere baktım'

Program Avukatı Handan Bakbak'ın "Sen böyle içerikli videoların peşinde misin?" sorusuna Bilgin, "Peşinde değilim. Ben böyle bir şeyin olabileceğini düşündüğüm için sürekli girip böyle sitelere baktım" dedi.