Survivor'da tekmeli gece yarısı kavgası: Sema diskalifiye mi olacak? Konseyi toplayan Acun Ilıcalı: Yaşadıklarımıza şok geçirdik

Survivor All Star yarışmacıları Sema ve Pınar arasındaki tansiyon yükseldi, gece yarısı kavgasına döndü.Acun Ilıcalı, acil durum konseyini topladı, "Biz yaşadıklarımıza şok geçirdik" dedi.

Bu sezon tansiyonun hiç düşmediği Survivor All Star'da yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bu akşam yayınlanacak yeni bölümde Sema ile Pınar temaslı kavga ediyor. Acun Ilıcalı yine acil durum konseyini topluyor.

000001-xtib-jpg.webp

Kardeşini parkurda göremeyen Seda çok sinirleniyor.

Yeni bölümde Acun Ilıcalı Sema'ya verdikleri kararı açıklıyor.

01-i9jb-png.webp

Survivor'da Pınar'ın önceki yarışmalardan birinde Sema'ya yönelik fiziki görünümüyle ilgili yorumu gece saatlerinde adada kavgaya dönüştü.

09-0ozr-jpg.webp

Yayınlanan fragmanda Sema'nın Pınar'ı ayağıyla tekmelemesi sonrası kavganın büyüdüğü görüldü.

Konsey'de ise Sema'nın gözündeki morluk dikkat çekerken Pınar'ın ise ne durumda olduğu gösterilmedi.

05-dvdc-jpg.webp

Nefise konseyde "Pınar sanıp hepimize tekme ve yumruk savruldu" dedi. Atakan ise "Ağır bir tahrik vardı Sema'ya" ifadelerini kullandı.

Acun Ilıcalı ise Sema'ya "Biz yaşadıklarımıza şok geçirdik" dedi.

07-z73p-jpg.webp

Sosyal medyada da Pınar'ın ağır tahrikte bulunduğunu konuşulurken Sema'ya uzun süredir yapılanların yarışmacıyı bu noktaya getirdiği savunuldu. Kavgaya karışan yarışmacılarla ilgili kararın bu akşam açıklanması bekleniyor.