Survivor Yarışmasında Hırsızlık Şoku! 15 Ödüllük Cezanın Nedeni Belli Oldu

Survivor Yarışmasında Hırsızlık Şoku! 15 Ödüllük Cezanın Nedeni Belli Oldu
Dominik Cumhuriyeti'nde düzenlenen Survivor All-Star 2024 yarışmasının yapımcısı Acun Ilıcalı, yarışmacılardan Yiğit Poyraz'ın, adanın yakınlarında bulunan bir Dominik vatandaşının evine izinsiz şekilde girerek hırsızlık yaptığını açıkladı. Yarışmacıya programın geçmişinde görülmemiş büyüklükte bir ceza verildi.

Ekranların çok izlenen yarışması Survivor'da bu yıll All-Star konsepti ile yarışan iki takımın Dominik Cumhuriyeti'ndeki serüveni devam ediyor.

Yarışmanın ilerleyen aşamalarına geçildikçe, takımdaki yarışmacıların sayısında dikkate değer bir düşüş yaşanırken, program boyunca yaşanan kavga ve benzer skandal olaylar sosyal medyada büyük yankı uyandırıyor.

Geçtiğimiz haftalarda yaşanan kavgaların ardından, programın yapımcısı Acun Ilıcalı'nın yaptığı hırsızlık açıklaması, programı severek takip eden milyonları hayrete düşürdü. Mavi takım yarışmacılarından 26 yaşındaki Yiğit Poyraz'ın, yarışmacıların kaldığı adadan uzaklaşarak bir suç işlediği ortaya çıktı.

HIRSIZLIK İÇİN BİR EVE GİRDİ: BULDUĞU TÜM ERZAKLARI ÇALDI

Acun Ilıcalı tarafından yapılan açıklamada, Poyraz tarafından adanın ıssız bölgelerinin oldukça dışına çıkıldığı ve yerleşim yerlerinde, sahiplerinin içerisinde bulunmadığı bir eve izinsiz şekilde girildiği açıklandı.

Eve giren poyrazın çuvalla erzak çaldığını belirten Acun Ilıcalı, durumu öğrenen ailenin yarışmacı ve program hakkında şikayetçi olmak istediğini ve büyük güçlüklerle şikayetin önüne geçildiğini aktardı.

15 ÖDÜLDEN YARARLANAMAMA CEZASI VERİLDİ

Yapılan bu eylem sonucunda Ilıcalı, program yönetimi tarafından gerçekleştirilen toplantıda Yiğit Poyraz hakkında 15 ödülden yararlanamama cezasına karar verildiğini belirterek, bu cezanın Survivor yarışmasının tarihinde görülmüş en büyük ceza olduğunu vurguladı.

Etiketler :