Soyadı Yanlış Yazılmış

Soyadı Yanlış Yazılmış
Kariyerini yönetmen olarak sürdüren Mahsun Kırmızıgül Amerika'da avukat sevgilisi ile evlendi.Ünlü yönetmen ve oyuncu Mahsun Kırmızıgül, bir yıldır aşk yaşadığı Ece Binay ile Los Angeles’ta nikâh masasına oturdu. Çiftin...

Kariyerini yönetmen olarak sürdüren Mahsun Kırmızıgül Amerika'da avukat sevgilisi ile evlendi.

Ünlü yönetmen ve oyuncu Mahsun Kırmızıgül, bir yıldır aşk yaşadığı Ece Binay ile Los Angeles’ta nikâh masasına oturdu. Çiftin düğün törenine sadece 30 davetli katıldı.

SOYADI KIRMIZIPUL YAZILMIŞ

Düğünün en ilginç detayı ise ünlü sanatçının soyadının yanlış yazılması oldu. Kırmızıgül’ün soyadı Amerikan görevli tarafından yanlış algılanınca nikâhının kıyıldığı tören alanının girişine “Ece Binay & Mahsun Kirmizipul” yazılı bir yol oku konuldu.

Foto: Sosyal medya -Mahsun Kırmızıgül

Oldukça heyecanlı olduğu gözlenen ünlü sinemacı, Binay’a “Evet” derken duygusal bir konuşma yaptı. Kırmızıgül’ün “Aşkın ne zaman sana geleceğini, seni nerede bulacağını bilemezsin. Ece, seninle yaşlanmak istiyorum” sözleri davetlilerden büyük alkış aldı.

Foto: Sosyal medya - Mahsun Kırmızıgül

FOTOĞRAFLAR SOSYAL MEDYADA

Davetlilerden düğünle ilgili gizlilik sözü alan ünlü çift, nikâh fotoğrafının sosyal medyaya düşmesine ise engel olamadı. Mahsun Kırmızıgül-Ece Binay, tören öncesinde gelin odasında bol bol fotoğraf çektirdi.

Sözcü