Sosyal Medyayı Salladı: '6000 Yılından Geldim' Dedi, Fotoğraf ve Videolar Paylaştı

Sosyal Medyayı Salladı: '6000 Yılından Geldim' Dedi, Fotoğraf ve Videolar Paylaştı
Sosyal medyada son zamanlarda gündemi meşgul eden bir olay var: 6000 yılından geldiğini iddia eden bir "zaman yolcusu". Bu kişi, 4 bin yıl sonrasındaki dünyayı anlatan fotoğraflar ve videolar paylaşarak büyük ilgi çekti.

NTV'de yer alan habere göre "zaman yolcusu" olduğunu iddia eden bir adam, dünyanın 6000 yılında nasıl görüneceğine dair iddialarıyla sosyal medyayı salladı.

6000 YILINDAN FOTOĞRAF PAYLAŞTI

İsmi açıklanmayan zaman yolcusu, iddialarını desteklemek için 6000 yılında yaşadığını öne sürdüğü bir şehrin görüntüsünü paylaştı.

Genç adam, insanları 1990'larda zamanda ileriye göndermeyi amaçlayan gizli bir programın parçası olduğunu öne sürdü.

4 bin yıllık zaman diliminde hayatın nasıl olduğunu anlatan zaman yolcusu tıp, hükümet ve yeni teknolojideki ilerlemelerin modern yaşamı "ilkel" gibi göstereceğine dikkat çekti.

"İDDİALARIMIN İNANILMASI ZOR OLDUĞUNUN FARKINDAYIM"

Zaman yolcusu, "Günümüzden dört bin yıl sonrasına gönderildim. Zaman yolculuğu sürecinde resimler ve diğer materyallerde bozulmalar yaşanabilir. İddialarımın inanılması zor olduğunun farkındayım. Amacım kimseyi kandırmak değil, insanlığın ve dünyanın geleceği hakkında bir mesaj vermek" diye konuştu.

Zaman yolcusu daha sonra arkasında asla geri dönemeyecek yakın bir arkadaşını bıraktığını söyleyerek, "İyi bir yerde olduğunu biliyorum. Gelecek bir bakıma ütopya gibi ama ne yazık ki geri dönmeye çalıştığımızda bunu başaramadık. Sadece onu bir kez daha görmek istedim" dedi.

Etiketler :