Sosyal Medyadaki cinsel içerikli videoları dikkat çekiyordu... Armağan Çağlayan’da üvey anne ile üçlü ilişki itirafı şoke etti

Sosyal Medyadaki cinsel içerikli videoları dikkat çekiyordu... Armağan Çağlayan’da üvey anne ile üçlü ilişki itirafı şoke etti
Armağan Çağlayan’ın ‘Gör Beni’ programına Onlyfans'ta cinsel içerikli videolar çeken Süt ve Pedro konuk oldu. Açık ilişki yaşayan çift itiraflarıyla şoke etti.

YouTube’da yayınlanan, Armağan Çağlayan’ın sunumuyla izleyiciyle buluşan 'Gör Beni' adlı programa OnlyFans’a içerik üreten çift konuk oldu. Videolarıyla tepki çeken Süt ve Pedro programdaki açıklamalarıyla da ağızları açık bıraktı.

only1.webp

Süt ismini kullanan kadın 21 yaşında ve Pedro ismini kullanan erkek arkadaşıyla birlikte aynı evde yaşıyor. Süt, cinselliğini çok erken keşfettiğini ve daha sonra da bu tür içeriklerle cinsellik unsurunu kullanarak para elde ettiğini söylüyor.

"BEN BİR OYUNCULUK YAPIYORUM"
"Bunu bir meslek olarak görüyorum" diyen Süt devamında ise "Ben bir oyunculuk yapıyorum. Hatta Twitter'da da bir karakter yaratıyorum. Bazen salak bir karakter oluyorum, bazen seksi bir karakter oluyorum. O gündeme göre şekillendirdiğim bir hesap. Bu bir oyunculuk ve oyunumu en iyi şekilde oynamam gerekiyor" dedi.

only2.webp

"Aslında biz açık ilişki yaşıyoruz" diyen Pedro ise itirafıyla sosyal medyayı salladı.

Pedro'nun, "Gerçek üvey annemle de içerik çektik beraber üçümüz. Üvey annemle yaptığım içerik çok linçlendi" sözleri sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü.