Sneijder'in hatasının bedeli 19 milyon euro!

Sneijder'in hatasının bedeli 19 milyon euro!
9 yıllık eşi Yolanthe Cabau ile yollarını ayırmak üzere olan Wesley Sneijder, 'Her şeyi berbat ettim' diyerek hatanın kendisinde olduğunu açıklamıştı

9 yıllık eşi Yolanthe Cabau ile yollarını ayırmak üzere olan Wesley Sneijder, 'Her şeyi berbat ettim' diyerek hatanın kendisinde olduğunu açıklamıştı. Hollanda basınına göre eski Galatasaraylı yıldız, boşanırken çocuğunun annesine 116 milyon lira ödeyecek!

Galatasaray'da forma giydiği dönemde taraftarın sevgilisi olan Wesley Sneijder, yeşil sahadaki başarısını evlilik hayatında gösteremedi. Büyük aşkı Yolanthe Cabau ile 9 yıllık evliliği bitmek üzere olan Hollandalı yıldız, "Her şeyi ben berbat ettim. Hem de birkaç kere" açıklaması yaparak boşanma kararında tüm suçun da kendisinde olduğunu itiraf etmişti. Tasarımcılık ve oyunculuk yapan Yolanthe Cabau ise bu süre zarfında tek kelime etmedi. Ancak Hollanda basınına göre; Wesley Snejider ile Yolanthe Cabau arasındaki boşanma protokolü tamamlandı. Son takımı Katar ekibi Al-Gharafa SC'ya transfer olurken 5 milyon euro alan yıldız futbolcu, Yolanthe Cabau'ya boşanırken 19 milyon euro yani yaklaşık 116 milyon lira ödeyecek.

EVLER DE YENGEDE KALACAK

Wesley Sneijder, oğlu Xess Xava'nın da annesi olan eşine İbiza'daki lüks villa ile Hollanda'daki evlerinin de tapusunu verecek. Wesley Sneijder'in boşanmadan önce evliliğini kurtarmaya çalıştığı ancak yengenin ayrılmakta kararlı olduğu da Hollanda basınının iddiaları arasında. Sneijder, Galatasaray'da oynadığı dönemde Yolanthe Cabau da en az yıldız futbolcu kadar sevgi seli kazanmıştı.

Etiketler :